Рейтинг@Mail.ru
Складання позову, позовної заяви про розірвання шлюбу, розлучення в Україні через суд з допомогою адвоката - юриста
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

advokat-rozluchennya.com.uaПриймаючи рішення про розлучення необхідно розуміти, що успішність результату шлюборозлучного процесу залежить від того, наскільки чітко і правильно складений позов про розірвання шлюбу. Якщо Ви вирішили брати участь в судових розглядах самостійно, без участі юриста, що спеціалізується на подібних питаннях, Ви повинні розуміти серйозність розірвання шлюбу в судовому порядку.

Дотримуючись норм законодавства України, що стосуються подачі заяв (в тому числі, позовних) і їх розгляду в суді стає зрозумілим, що вільна форма написання таких документів не допускається. Позов про розлучення повинен мати певну структуру, оскільки в разі неточностей в позові, суд змушений буде повернути його назад Вам, для виправлення помилок і усунення інших недоліків.

До позову про розірвання шлюбу застосовуються ті ж правила, передбачені Цивільним процесуальним кодексом України (ЦПК України) для будь-яких позовних заяв. Відповідно до ст. 119 Цивільного процесуального кодексу України, позов подається в письмовій формі і повинен містити наступні елементи:

найменування суду, до якого подається заява.

Позовна заява подається до суду, визначений правилами підсудності, які регламентовані в тому ж ЦПК України, як правило, за місцем проживання відповідача. ч.2 ст.110 Цивільного процесуального кодексу України (ЦПК України) містить виключення з цього правила: подача позову про розірвання шлюбу можлива в суд за місцем проживання позивача у разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або він не може за станом здоров'я або іншої поважної причини виїхати до місця проживання відповідача.

ім'я позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі;

зміст позовних вимог.

Тут необхідно вказати, коли і де був зареєстрований шлюб; чи є він першим у позивача, що подає заяву. Обов'язково вказати чи є спільні діти, які не досягли повноліття, їх ПІБ, дату народження.

виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги.

Цей пункт є дуже важливим, тому як тут Ви повинні розписати про причини розірвання шлюбу, які повинні звучати дуже переконливо. Важливо не упустити ніяких деталей. Якщо Ви з чоловіком проживаєте на даний період окремо, що не ведете загальний побут, про це обов'язково потрібно написати. Від того, наскільки обгрунтовані будуть ваші причини розлучення безпосередньо, залежить прийме суд їх до уваги, чи є ці обставини такими, що суперечать інтересам позивача або дитини.

зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.

Все те, що позивач вкаже вище, має документально підтверджуватися для того, щоб в суді не виникало сумнівів, що стосуються достовірності зазначених Вами фактів.advokat-rozluchennya.com.ua Крім того, якщо на етапі складання позову про розірвання шлюбу, у Вас виникають труднощі в наданні якогось документа, наприклад, свідоцтва про шлюб, Ви можете звернутися в ЗАГС, який реєстрував шлюб, із заявою про видачу дубліката. У разі виникнення складнощів в отриманні будь-яких інших документів, законодавством регламентовано право звернеться до суду з відповідною заявою, на підставі якого, суд витребує документи, необхідні для розгляду справи.

перелік документів, які додаються до заяви.

Крім усього, не забувайте про те, що за подачу позовної заяви про розірвання шлюбу стягується судовий збір, про оплату якого Ви повинні надати квитанцію.

Відповідно ч.3. ст. 119 ЦПК України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання.

Складання позовної заяви про розірвання шлюбу на перший погляд не складає особливих труднощів, але існує багато нюансів, які може врахувати лише професіонал своєї справи - юрист з розлучень. Ви можете просто звернутися за юридичною консультацією до нього з приводу правильності складання позову, а можете і зовсім довірити юристу складання позовної заяви юридично грамотно і переконливо, оскільки саме юрист може беспрестрастно оцінити складність ситуації і вказати ті обставини, які максимально відповідатимуть інтересам клієнта.
advokat

 

З ПОВАГОЮ
адвокат, кандидат юридичних наук,
доцент,
Скрябін Олексій Миколайович
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94
Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
e-mail skriabinadvokat@gmail.com
Ознайомитись з моєю судовою практикою по шлюборозлучним процесам Ви маєте можливість в розділі "Практика адвоката"
                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

 

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Людмила Савєнко

"Велике дякую Скрябіну Олексію Миколайовичу за допомогу у розлученні. Якби не він, я ще довго б мучалася б зі своїм колишнім чоловіком. Дуже дякую!!!!!!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305