Рейтинг@Mail.ru
Спільна заява про розірвання шлюбу - розучення пари, яка має дітей в Україні, через суд, через РАЦС, з допомогою адвоката - юриста
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

advokat-rozluchennya.com.uaРозлучення подружжя, які мають дітей, відбувається в судовому порядку відповідно до ст. 109 Сімейного кодексу України. Спільна заява про розірвання шлюбу подружжя, яке має дітей розглядаються в порядку окремого провадження в суді. Звертаємо Вашу увагу, що це не позовну заяву і в даному процесі немає позивача і відповідача, оскільки немає спору між подружжям. Крім того, шлюборозлучний процес за таких обставин відбувається в короткі терміни, наскільки це можливо, в порівнянні з позовною виробництвом по розірванню шлюбу.

Спільна заява на розлучення подружжя, які мають дітей, розглядається судом, якщо буде встановлено такі моменти: 1) заяву подружжя має бути спільним, в одному примірнику, підписаного ними. Тільки в разі згоди обох подружжя на розлучення може бути подана така заява.

Право на припинення шлюбу є невід'ємним правом кожного з подружжя, яке гарантує свободу укладення шлюбу і його розірвання. Під час розгляду спільної заяви про розірвання шлюбу подружжя, які мають дітей, суд повинен встановити, що заява відповідає дійсній волі подружжя і що після розлучення не будуть порушені їхні особисті та майнові права і інтереси, а також права їхніх дітей. 2) наявність у подружжя спільних неповнолітніх дітей.

До спільної заяви про розірвання шлюбу має бути додано письмовий договір, який повинен містити інформацію про наступне:

- З ким будуть проживати діти після розлучення;
- Яку участь братиме в забезпеченні умов їхнього життя той з батьків, хто буде проживати окремо;
- На яких умовах будуть здійснюватися їм право на особисте виховання дітей.

Також до цього договору може бути прикладений письмовий договір щодо розміру елементів, що ще більш спростить ситуацію в подальшому.

Законодавством введено цю норму з метою максимального забезпечення і захисту інтересів дитини при розлученні батьків, оскільки цей договір забезпечує повноцінне виховання і стабільне матеріальне забезпечення дитини відповідно до його віком.

Договір відповідно до ст.109 СК України повинен бути нотаріально посвідчений. Таке правило значно спрощує процедуру справляння аліментів на утримання дітей, оскільки в разі ухилення того з батьків, на кого покладено зобов'язання матеріально утримувати дитину, аліменти можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.

За розгляд спільної заяви на розлучення подружжя, які мають неповнолітніх дітей, оплачується судовий збір 0,2 розміру мінімальної заробітної плати.

Спільна заява про розірвання шлюбу подружжя, які мають неповнолітніх дітей, подається до суду загальної юрисдикції за місцем проживання чоловіка або дружини за їхньою згодою.

Суд розглядає спільну заяву на розлучення протягом одного місяця з дня його подачі, як би даючи термін на примирення.

Дуже важливо, щоб письмовий договір про вихованні та утриманні дитини був грамотно складений і з юридичної точки зору не було ніяких подвійних положень, які в майбутньому можуть зіграти не на вашу користь. Досвідчені фахівці з розірвання шлюбу радять все ж звертатися за правовою допомогою юристів чи адвокатів, що advokat-rozluchennya.com.uaспеціалізуються на таких питаннях для запобігання негативних ситуацій після розлучення, пов'язаних з виховання і змістом дітей. Тому що тільки професіонал може врахувати всі моменти і прописати нюанси так, щоб потім не виникало сумнівів ні у суду, який розглядає спільну заяву про розірвання шлюбу подружжя, яке має дітей, ні у одного з подружжя в майбутньому щодо своїх прав щодо виховання дитини.

Суд в окремому провадженні не вивчає причини розлучення глобально, оскільки важливо те, що таке рішення відповідає дійсній волі кожного з подружжя. У таких випадках більш серйозно перевіряється те, наскільки будуть захищені діти після розлучення батьків.

Суд за спільною заявою на розлучення подружжя, які мають дітей, постановляє рішення після закінчення одного місяця про задоволення заяви і розірвання шлюбу або ж про відмову в розлученні подружжя.

Перейшовши за посиланням, Ви можете ознайомитися з судовими рішеннями, якими суд залишає спільні заяви про розірвання шлюбу без руху по найбільш поширеним помилкам (посилання1; посилання 2; посилання 3, посилання 4).

У нашій практиці немає негативних судових рішень у подібних ситуаціях, тому, вибираючи послуги досвідченого адвоката / юриста по розірванню шлюбу Скрябіна Олексія Миколайовича, Ви можете бути абсолютно спокійними за своє спокійне майбутнє і гідне життя ваших дітей.

 

Найменування суду, до якого подається заява

адреса суду

Заявники: ПІБ, ____ р. народження, який мешкає за адресою:_____________.

ПІБ, ____ р. народження, яка мешкає за адресою: ______________________.

 

ЗАЯВА

Про розірвання шлюбу подружжя, які мають неповнолітніх дітей

 

_______ року ми, _______________ та ______________, уклали шлюб, що пiдтверджується копiєю Свiдоцтва про реєстрацiю шлюбу.

Через рiк пiсля нашого одруження, а саме ______________ року, у нас народилася дитина, ________________________, що пiдтверджується копiєю Свiдоцтва про народження.

 

Після п´ятнадцяти рокiв спiльного проживання у нас досить часто почали виникати сварки з рiзних побутових причин.

 

Крiм цього, ________ вже майже рiк, а саме з _____________ року, перебуває у фактичному шлюбi з iншою жiнкою.

 З того часу, як ми почали проживати окремо один вiд одного, я матерiально забезпечую свого сина всiм необхiдним для його фiзичного, духовного та морального розвитку.

_______________року нотаріусом_________було посвiдчено договiр про утримання сина. Нотарiально засвiдчена копiя цього договору додається до заяви. Вiдповiдно до умов цього договору батько дитини зобов´язаний сплачувати алiменти на утримання свого сина у розмiрi _________.

 

Окрiм договору про сплату алiментiв на утримання сина, ми уклали договiр про умови здiйснення (батьком/матірю) права на особисте виховання дитини, в якому ми зазначили, що:

 

1. Дитина буде проживати разом зi своєю матiр´ю.

2. Батько буде здiйснювати своє право на особисте виховання свого сина шляхом систематичних побачень з ним, а також спiльного вiдпочинку.

3. Окремою умовою в цьому договорi зазначено, що дитина перiодично, а саме один раз на два мiсяцi, може вiдвiдувати мiсце проживання батька.

Нотарiально засвiдчена копiя цього договору також додається до цiєї заяви.

Враховуючи все вищезазначене, згоду дружини та дитини на розiрвання шлюбу, а також на пiдставi ст. 109 СК України, ст. 4 ЦПК України,

 

ПРОСИМО:

 

Розiрвати шлюб мiж _______________та _____________________-, зареєстрований _року____________________________

 

 

Додатки:

1. Копiя свiдоцтва про реєстрацiю шлюбу.

2. Копiя свiдоцтва про народження.

3. Нотарiально засвiдчена копiя алiментного договору про утримання дитини.

4. Нотарiально засвiдчена копiя договору про умови здiйснення права на особисте виховання сина.

6. Квитанцiя про сплату судового збору

7. Копiя заяви.

 

 

Дата                                                                                              Пiдписи


Даний приклад спільної заяви про розірвання шлюбу подружжя, які мають дітей, є стандартною формою, що вимагає уточнень в кожній ситуації, що склалася. Крім того, як згадувалося вище, договори, що стосуються виховання і аліментного забезпечення дитини також повинні бути грамотно і конкретно складені. Тому не варто ризикувати самостійно, оскільки суд може Вам відмовити в розірванні шлюбу навіть за обопільною згодою.

advokat

 

З ПОВАГОЮ
адвокат, кандидат юридичних наук,
доцент,
Скрябін Олексій Миколайович
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94
Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
e-mail skriabinadvokat@gmail.com
Ознайомитись з моєю судовою практикою по шлюборозлучним процесам Ви маєте можливість в розділі "Практика Адвоката"




                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

 

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Миколай Кружевніков

"Вдячен своєму адвокату - Скрябіну Олексію Миколайовичу, котрий допоміг мені з розлученням, на котре не була згодна моя, вже колишня, дружина"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305