Рейтинг@Mail.ru
Статистика зрад: хто частіше зраджує
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (2)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Статистика зрад: хто частіше не зберігає вірність, чоловіки або жінки

В останні роки в Україні розпадається велика кількість пар. Однією з причин цього є подружні зради. Якщо заглянути на жіночі форуми, то можна подумати, що відсутність вірності вважається типовою чоловічої рисою. Це пов'язано з тим, що більшість тем на них створюють жінки, які розчарувалися в шлюбі. Часто наявність коханки у чоловіка пояснюють природою і схильністю до полігамії. Всіх цікавить питання: хто змінює частіше, чоловіки чи жінки? Відповісти на нього може тільки статистика.

Суперечливі статистичні дані

Дослідники по всьому світу щорічно задають питання групам людей, але отримують найрізноманітніші відомості. У Києві нещодавно пройшло статистичне опитування. Для нього залучили близько трьох тисяч чоловіків і таку ж кількість жінок різного соціального рівня. Його результати такі:

- 76% представників сильної статі зраджували своїм другим половинкам хоча б один раз в житті;

- постійні відносини «на стороні» мали 60% чоловіків;

- 26% дівчат були невірні лише одного разу;

- 40% жінок зраджує своїм чоловікам постійно.

Британські дослідники наводять показники дещо нижчі. За його даними, жінки зраджують частіше (в 46% шлюбів), а чоловіки більш схильні до стабільних відносин (вони невірні лише в 26% сімей).

У Німеччині було опитано 2600 людей обох статей. Там дані були особливо шокуючими, так як всі респонденти хоча б раз в житті зраджували своїм партнерам. У 80% випадків вони навіть кохали своїх других половинок.

Цікаво, що в окремих випадках зрада - це явище, що сталося один раз.

Статистика свідчить, що:
- тільки 15% людей заводили інтрижку на одну ніч;

- у 60% стосунки з коханцем тривали більше чотирьох тижнів;

- у 28% жінок стосунки тривали більше півроку (у представників сильної статі тривалі зради трапляються в 25% випадків).

Другі половинки дізнаються про факти зради самостійно в половині випадків. Вони помічають у невірного чоловіка зміни в поведінці, незвичайну СМС- активність, часті дзвінки. У чверті випадків наявність коханця розкривається випадково, в 10 відсотках про факт тривалих відносин «на стороні» розповідають потенційні суперники.

Причини зрад:
Існує безліч відмовок і справжніх причин невірності в шлюбі. Найскладніше класифікувати жіночі зраді, тому поговоримо саме про них:
1. Незадоволеність інтимною стороно шлюбу. Це один з найпопулярніших приводів жіночої невірності, так як багато чоловіків дбають тільки про власне задоволення.

2. Потреба в новому коханні або емоційному сплеску. Жінці необхідно відчувати себе коханою і відчувати це почуття. Якщо чоловік з яких-небудь причин перестав викликати трепетні почуття, дівчина несвідомо починає підбирати кандидатури на роль нового кавалера.
3. Розлука. Ця причина часто згадується не тільки жінками, але і їх другими половинками. Перевірку відстанню почуття не витримують дуже часто.

4. Закомплексованість. Часто дівчата, які перебувають кілька років в серйозних відносинах або шлюбі, починають страждати від відсутності компліментів і захоплених поглядів. Вони мріють про красиві залицяння, що найчастіше можна отримати тільки з новим партнером.
5. Помста за зраду. Цим дурним і безглуздим методом покарати улюбленого користуються багато молодих людей, незалежно від статі.

Цікаво, що часто причиною подружньої невірності стає оточення. У 2% випадків дівчата починають зраджувати за порадами подруг або незнайомих жінок, з якими вони спілкуються через Інтернет. Чоловіки менш підвладні чужій думці, через вплив друзів вони заводять коханок тільки в 0,5% випадках.

Якщо говорити про представників сильної статі, то основними причинами їх невірності можна назвати незадоволеність у шлюбі або взаємні зради. Всього 11% чоловіків зустрічаються з не обтяженими відносинами жінками, в той час як 60% респондентів зізналися, що проводять час з чужими дружинами. У 97% випадків зв'язок на стороні намагаються всіляко приховати, але не завжди це вдається, саме тому сім'ї розпадаються.

Як врятувати свій шлюб від зрад

Це досить складне питання, на яке дати відповідь в рамках невеликої статті не так просто, але ми дамо вам поради. Не існує рецепта ідеальної сім'ї, у кожного свої потреби. Пам'ятайте, що в невірності винні обидва. Жінкам важливо навіть через багато років шлюбу постійно саморозвиватися і залишатися привабливою для своєї другої половини. Зверніть увагу, що необхідно зберігати не тільки зовнішню красу, але і бути цікавою співрозмовницею.

Чоловікам легше зберегти шлюб - досить прислухатися до бажань другої половинки в ліжку, приділяти увагу і робити їй приємні сюрпризи. Цінна порада для обох з подружжя: намагайтеся більше розмовляти. Відносини повинні стати максимально довірчими, тому при розмові обов'язково зачіпайте теми своїх сексуальних фантазій і будь-яких переживань в сімейних відносинах. На жаль, зараз, якщо повернутися до статистики, тільки 30% пар, які бажають обговорювати емоційне і сексуальне життя один з одним, а роблять це лише 23% опитаних. При цьому жінки частіше знають, що подобається їх обранцям, а про свої фантазії розповісти соромляться.

Партнерам варто пам'ятати, що діти часто будують відносини за тим же принципом, що і був прийнятий в їхній родині. У 30% випадків нащадки повторюють долю батьків: хлопчики копіюють поведінку батька, а дівчатка беруть приклад з матерів. Рано чи пізно правда про зради спливає назовні і стає відомою всім членам сім'ї. Практично 70% зрад відбуваються в рідних стінах, тому часто діти навіть стають свідками невірності. Найчастіше це трапляється, якщо зраджує дружина. Жінки зазвичай заводять романи з сусідами або близькими друзями чоловіка.
                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

 

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305