Рейтинг@Mail.ru
Поради психолога: як повернути дружину, якщо вона не хоче стосунків
4.25 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 (4)

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

Як відомо, шлюби укладаються на небесах. А ось руйнують їх вже саме подружжя. Адже всі люди різні. Комусь легко пережити розлучення, він може знайти заміну колишній половинці і жити цілком щасливо, а хтось, навпаки, довго страждає і переживає, не наважуючись на нові відносини. Чоловіки також схильні до страждань і переживань з приводу втраченої коханої. І в якийсь момент навіть готові пробачити зраду і зрадництво, аби кохана повернулася в сім'ю.

Усвідомивши, що ви хочете повернути дружину, потрібно проаналізувати причину того, чому вона пішла. Адже найчастіше в тому, що трапилося, прямо або побічно винні обоє. І протягом деякого часу могли накопичуватися невисловлені претензії і образи, які в кінцевому рахунку стали поштовхом для розриву. Не думайте, що вчорашні події могли стати причиною того, що вона пішла. Найчастіше ви не помічали власні промахи, коли не приділяли дружині належної уваги, не допомагали вирішувати їй побутові питання, перестали цікавитися нею, як жінкою.

Причини чому покинула дружина

Їх насправді не так багато. В першу чергу це:

- ваша байдужість до неї. Всі жінки дуже емоційні. І їм необхідно елементарна увагу і ласка, вони повинні відчувати, що потрібні чоловікам. Тому якщо чоловік приділяє набагато більше часу своєму улюбленому заняттю, роботі, друзям, машині, він ризикує втратити дружину;

- невміння приймати дружину такою, яка вона є. Якщо чоловік схильний постійно вказувати на недоліки дружини, намагаючись боротися з ними, це може приглушити навіть сильні почуття. Якщо жінка відчуває, що її не сприймають такою, якою вона є, у неї знижується самооцінка. А в подальшому причиною своїх комплексів і невпевненості в собі вона назве чоловіка;

- приниження жінки. Жодна поважаюча себе жінка не стане терпіти неповажне або навіть образливе ставлення до себе. І криками, побоями або образами дружину точно не втримати;

- жадібність з боку чоловіка. Звичайно, якщо жінка знає, що коштів просто не вистачає на те, щоб зробити для неї очікуване придбання, це одна справа. Але якщо фінансові справи йдуть добре, а чоловік просто скупий, шкодує кожну копійку, це спровокує руйнування стосунків. Не відразу, звичайно, але з роками це набридає. І з'явися на горизонті хтось, хто не пошкодує на вашу дружину грошей, осипе її квітами і дрібними, але приємними подаруночки, вона може піти від вас;

- надмірні ревнощі. Для багатьох жінок ревнощі з боку чоловіка є приємним відчуттям, вона бачить, що чоловік цінує її. Але якщо це ревнощі нерозумні, чоловік забороняє спілкуватися з колишніми друзями, не хоче, щоб дружина працювала, це вже переходить всі межі. Зазвичай далі починаються постійні перевірки, випитування, командування. Деякі чоловіки навіть командують, який одяг носити. Чоловік перетворюється в тирана, а дружина втомлюється доводити, що у неї немає нікого, крім чоловіка.

Це загальні причини, з яких дружина може покинути чоловіка. І для того щоб повернути її, потрібно розібратися в собі і з'ясувати справжню причину того, чому ви розлучилися.

Що робити, щоб повернути дружину

В першу чергу необхідно вирішити для себе, чи готові ви на такий крок, чи здатні докласти максимум зусиль зі свого боку. Адже ймовірна причина відходу може бути закладена саме в вас. Це не хвилинні прояви негативних якостей, доведеться ґрунтовно попрацювати над своїми помилками і деякими особливостями характеру, якщо ви хочете повернути дружину. Звичайно, можна принести шикарний букет і просити про те, щоб вона повернулася.

Але причини, які змусили її зважитися на такий крок, залишаться. І наступного разу вона подумає, перш ніж пробачити і прийняти знову квіти. Це ефективно, якщо ви точно знаєте, що причина в вас самих (наприклад, дружина постійно говорила про вашу жадібність). Тому свої звички потрібно змінювати заради відносин.

Якщо ж причина відходу в тому, що дружина тривалий час була домогосподаркою тільки тому, що вам не хотілося, щоб вона працювала, подумайте над тим, що вона теж втомилася. Втомилася сидіти в чотирьох стінах і робити домашню роботу, можливо, вона говорила про те, що хоче відпочити, а ви проігнорували її слова. Рішенням такої проблеми може стати несподівана поїздка на курорт. Не пошкодуйте грошей, нехай вона відпочине. Балуйте її частіше приємними несподіванками, наприклад, квитком на її улюблений концерт або спектакль. Повірте, вона це оцінить. Якщо причина в цьому, ви зможете повернути дружину, змінивши свої звички і ставлення до неї.

Якщо ви не розумієте, чому вона пішла, чому більше не хоче стосунків, єдиним виходом у цій ситуації може стати серйозна відверта розмова. Говоріть спокійно, з'ясуйте головну причину. Потім дійте по ситуації.

Якщо ж дружина пішла від вас до іншого чоловіка, не варто намагатися повернути її всіма можливими способами. Якщо з іншим чоловіком їй краще, ніж з вами, нехай буде щаслива. Але буває, таким способом дружина просто хоче привернути до себе увагу, довести собі і вам, що вона приваблива і бажана. Тому в ваших силах повернути її, якщо вона просто хоче звернути вашу увагу на себе. Все це можна з'ясувати, спокійно поговоривши з нею.

Не робіть із себе жертву. Багато чоловіків після безуспішних спроб повернути дружину заглушають свій біль алкоголем. Вони виставляють себе нещасними жертвами. Але спиртне не вирішить проблему, а час мине, і тоді повернути дружину буде набагато складніше, особливо якщо вона не хоче більше стосунків. Але якщо кохаєш, можна взяти себе в руки і докласти максимум зусиль, зрозуміти причину і спробувати повернути кохану.

Помилки, які скоюють чоловіки

У спробах повернути дружину чоловіки схильні робити такі помилки:

- намагаються бути занадто хорошим. Не потрібно в усьому погоджуватися з дружиною. Для підтримки відносин необхідний конфлікт інтересів. Це дає можливість розвиватися;

- прагнуть повернути дружину шляхом логічних доказів. Не можна переконати її бути з вами, змусити покохати. Емоційне ставлення набагато важливіше логічних умовиводів. Вносіть романтику, робіть гарні вчинки, але не вмовляйте;

- вдають із себе килимок для ніг. Не благайте її, це дратує;

- намагаються купити її любов;

- забувають про те, що потрібно виглядати привабливим. Так-так, жінкам подобаються красиві і доглянуті чоловіки, а не бідні і нещасні жертви кохання з темними колами під очима.

Проаналізуйте свою поведінку і усуньте помилки. Якщо у вас спільна дитина, вам доведеться потрудитися подвійно. Так як ви намагаєтеся повернути дружину з дитиною. Будьте справжнім татом, приділяйте час своїй дитині, зустрічайтеся, цікавтеся її справами. Щира турбота про дитину підкуповує.

Не ображайте своїх коханих, цінуйте їх, балуйте увагою і компліментами. Адже запобігти розриву легше, ніж потім «лікувати».

 
                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

 

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Людмила Савєнко

"Велике дякую Скрябіну Олексію Миколайовичу за допомогу у розлученні. Якби не він, я ще довго б мучалася б зі своїм колишнім чоловіком. Дуже дякую!!!!!!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305