Рейтинг@Mail.ru
Апостіль, що таке апостіль, апостіль на рішення суду, де ставити апостіль
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

advokat-rozluchennya.com.uaВсе частіше на практиці виникає необхідність підтвердження достовірності документів за межами країни, в якій вони були видані. Апостиль ставиться для того, щоб необхідні документи мали юридичну силу в міжнародних відносинах.

Проставлення апостиля проводиться на підставі Гаазької конвенції, що скасовує вимоги легалізації іноземних офіційних документів 1961 року, що завдяки якій порядок легалізації документів для громадян країн-учасниць є більш спрощеним.

Відповідно до ст.5 Конвенції, апостиль - це спеціальний штамп на офіційних документах, який засвідчує справжність підпису, якість, в якій виступала особа, що підписала документ, автентичність відбитку печатки або штампа, якими скріплено документ.

В Україні проставлення апостиля регулюється також Правилами проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, затверджених Наказом МЗС, МОН, Мін'юсту України від 5.12.2003 р № 237/803/151/5.

Відповідно до ст. 2 Правил апостиль проставляється на:
1) на документах, які виходять від органів судової влади України, органів прокуратури, юстиції;
2) на адміністративних документах;
3) на документах про освіту та вчені звання;
4) на документах, оформлених державними і приватними нотаріусами;
5) на офіційних свідоцтвах, виконаних на документах, підписаних особами у їх приватній якості, таких як офіційні свідоцтва про реєстрацію документа або факту, який існував на певну дату, та офіційних і нотаріальне засвідчення підписів.

Залежно від документа апостиль проставляється:
1) Міністерством закордонних справ.
2) Міністерством юстиції.
3) Міністерством освіти.


Апостиль на рішення суду про розірвання шлюбу проставляється Міністерством Юстиції України.

Апостиль проставляється на вимогу особи, яка підписала документ, або будь-якого іншого пред'явника документа.

Апостиль проставляється на оригіналі рішення суду (нотаріально засвідченої копії) безпосередньо на вільному від тексту місці документа або на його зворотному боці, advokat-rozluchennya.com.uaабо на окремому аркуші, який пришивається до основного документа.

В основному проставляється один апостиль, як правило, на нотаріально завіреним перекладі документів.

Однак в ряді країн (Іспанія, Італія, Швейцарія, Австрія, Бельгія, Франція, Великобританія, Португалія, Нідерланди) застосовується подвійний апостиль. Суть його полягає в тому, що апостиль проставляється як на оригіналі судового рішення про розірвання шлюбу, так і на перекладі, який після посвідчується нотаріусом і надається для проставлення апостиля в Мінюст України.

На перший погляд, процедура проставлення апостиля досить проста, але тим не менше має свої нюанси і складності.

Ви можете з упевненістю розраховувати на те, що в разі необхідності після отримання рішення суду про розлучення, ми подбаємо про те, щоб процедура проставлення апостиля здійснилася в максимально короткі терміни. Маючи багаторічний досвід, адвокат по розірванню шлюбу Скрябін Олексій Миколайович візьме на себе всі турботи стосуються даної процедури і Ви отримаєте вже готове рішення суду з апостилем, який має юридичну силу в необхідній країні.

advokat

 

З ПОВАГОЮ
адвокат, кандидат юридичних наук,
доцент,
Скрябін Олексій Миколайович
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94
Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
e-mail skriabinadvokat@gmail.com
Ознайомитись з моєю судовою практикою по шлюборозлучним процесам Ви маєте можливість в розділі "Практика адвоката"

 
                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

 

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305