Рейтинг@Mail.ru
Як перенести розставання / розрив з чоловіком: радить психолог
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Розпад сім'ї, розлучення з чоловіком, з яким ви прожили багато років, - це не просто неприємна процедура, зазвичай супроводжується сварками, скандалами, взаємними образами, а то і тривалими шлюборозлучними процесами. Також це серйозна психологічна драма, яка просто не може не залишити в душі свій відбиток.

Як пережити розставання з чоловіком і «залишитися на плаву»? На це питання відповідь потрібно шукати у досвідченого психолога, який підбере рецепт відповідно до ваших індивідуальних особливостей. Тут же ми наведемо універсальні поради, які допоможуть набагато легше перенести таку життєву ситуацію, коли з різних причин від вас раптом йде кохана людина.

Припиняємо будь-які спроби повернути чоловіка

Дуже часто виникає ситуація, коли жінка усіма силами намагається повернути чоловіка, яка від неї пішов. Причому далеко не завжди вона використовує для цього розумні способи - майже в половині випадків подібні спроби обертаються черговим скандалом, масою взаємних докорів і образ. Тому краще відразу поставити крапку. Ні, не потрібно прагнути повністю перекреслити будь-які спогади про свій невдало завершений шлюб. Тим більше що це практично неможливо. Але і продовжувати втручатися в життя колишнього чоловіка, намагаючись його повернути, теж не потрібно - це не принесе нічого доброго ні йому, ні вам.

Також не потрібно тішити себе надією. Поставлена в стосунках крапка дасть вам можливість продовжити життя або навіть почати її з нуля. А ось надія паралізує, вона геть вибиває з колії, буквально зациклює вас на минулому, не дозволяючи навіть на секунду задуматися про майбутнє.

Позбавляємося від нав'язливих ворожих думок

Багато жінок після зради (на їхню думку) коханої людини починають виношувати плани помсти, думають мало не про фізичне усунення свого кривдника, накручуючи себе дурними спогадами. Це поганий шлях, який також не приведе вас ні до чого хорошого. Згодом ви просто знищите себе нескінченними негативними думками.

Набагато краще зосередиться на думках про майбутнє. Якщо ви весь час думаєте про колишнього чоловіка, намагайтеся направляти спогади в позитивне русло. Все погане, згадуване вами, буде лише додавати болю, створювати масу неприємностей. Якщо ж мислити позитивно, з часом ви зможете відпустити свою кохану людину навіть з деякою вдячністю за все, що він зумів або хоча б намагався зробити для вас гарного і відправитися до нових горизонтів.

Зробити все це складно, так як образа буде говорити в вас ще дуже і дуже довго. Звідси наступна порада - не потрібно замикатися в собі, йти в вивчення своїх ворожих думок і планів, відвертатися від тих, хто поруч з вами. Спілкування з людьми поступово пожвавить вас і навчить перебудовуватися на позитивний лад замість виношування злісних стратегій.

Шукаємо максимально ефективні шляхи подолання кризи у вашому житті

Розставання з чоловіком з будь-якої причини - це криза. Але це не кінцева зупинка. Тому після того, як ви зрозумієте, що потрібно просто відпустити чоловіка, не прагнучи якось нашкодити йому або будувати плани жахливої ​​помсти, необхідно задуматися про те, що ви маєте намір робити далі. Уявіть, що розставання - це ваш шанс щось змінити в своєму житті, почати її практично заново. Поставте нові цілі. Наприклад, почніть займатися йогою, досягаючи фізичної і душевної рівноваги, або запишіться на курси для оволодіння будь- якими новими знаннями і вміннями.

Історія знає неймовірну кількість прикладів, коли жінка, знехтувана коханим чоловіком, приймала важливі рішення про зміни в своєму житті і домагалася неймовірних успіхів. Про яких в шлюбі навіть замислюватися не встигала. Уявіть, що тепер ви надані сама собі і можете керувати своєю долею саме так, як захочете. Така, по суті, вимушена свобода відкриває абсолютно нові горизонти, тому нерозумно було б не скористатися цим.

Якщо чоловік кинув вас вагітною, то часу на ворожі плани і сумні думки взагалі не залишиться, так як єдине, про що вам потрібно думати, - це про майбутнє малюка. Будь-який негатив буде відображатися і на ньому, тому розклеюватися і йти повністю в себе не можна ні в якому разі.

Чого не потрібно робити ні в якому разі

Ми визначилися з тим, що будувати плани про помсту і робити нікому не потрібні спроби повернути чоловіка не варто, так як це зашкодить виключно вам. Крім того, можна порадити утриматися всіма силами від наступних дій:

- намагатися зняти біль алкогольними напоями. Так, декілька разів можна пропустити по склянці, одночасно поскаржившись на свою сумну долю найближчим подругам. Але не більше того. Алкоголізм - страшна хвороба, здатна непомітно, буквально по краплині тягнути вас в глибоку прірву, піднятися з якої буде нестерпно важко;

- відвідувати будь-який форум або соціальну мережу, нескінченно публікуючи сумні цитати, неприємні висловлювання на адресу свого чоловіка або іншу подібну нісенітницю. По-перше, це забирає багато часу, яке ви можете витратити з набагато більшою користю, а по-друге, всі такі пости знову ж будуть лише накручувати вас, псуючи настрій;

- стежити за коханою людиною в соціальних мережах, закидати його то любовними, то злісними посланнями.

Сприймайте розлучення, як шанс почати життя спочатку. Пам'ятайте, що хтось іде лише для того, щоб звільнене ним місце зайняв інший. Такий настрій якщо і не позбавить вас від психологічних проблем, то хоча б пом'якшить їх і дозволить значно швидше повернутися до нормального життя.
                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

 

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305