Рейтинг@Mail.ru
Як сказати чоловікові про розлучення
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Розлучення є вимушеним рішенням, якщо чоловік і жінка відчувають, що їх шлюб «тріщить по швах». Це вимушене, але дуже важке рішення. Щоб його прийняти, зазвичай проходить якийсь час в роздумах. Необхідно зважити всі позитивні і негативні сторони, і лише тоді, коли розуміють, що втрачено сенс загального подружнього життя, можна говорити про розлучення.

Розуміючи, що цей крок неминучий, необхідно підготувати до непростої розмови свою колись кохану половинку. Як сказати чоловікові про розлучення - для цієї бесіди потрібно спочатку налаштуватися самій і підготувати свого чоловіка, адже це рішення рідко буває поспішним. Дуже важливо якомога делікатніше пояснити, що це є кращим рішенням для вас обох.

Про що потрібно пам'ятати, готуючи чоловіка до розмови

Нелегко передбачити реакцію другої половинки на настільки невтішну для вашого шлюбу новину. Важливо не піддаватися на вмовляння, якщо рішення вже прийнято. Якщо присутнє сильне хвилювання перед самою бесідою, краще випити заспокійливого або заварити собі ромашковий чай. Слід заздалегідь проаналізувати, які питання можуть послідувати з боку чоловіка після ваших слів. Адже напевно, проживши з ним, ви встигли вивчити цю людину, його темперамент, тому з цим особливих труднощів не повинно виникнути.

Подумайте над тим, як ви будете відповідати приблизно на такі питання:

- Коли було прийнято таке рішення? Ви повинні пояснити, що протягом тривалого часу обмірковували даний крок, це не спонтанне рішення, а усвідомлене. Дуже важливо - постарайтеся не звинувачувати чоловіка і не дорікати ні в чому, просто озвучте факти.

- Чи є у вас коханець? Навіть якщо така людина є, краще промовчати, щоб уникнути сцен ревнощів і скандалів. Для чоловіка досить сильним ударом по самолюбству є наявність в житті його жінки ще когось.

- Що послужило причиною для розлучення? На це питання краще відповісти чесно, орієнтуючись на ситуацію. Головне завдання - підібрати такі слова, щоб якомога менше зачепити почуття чоловіка.

Повідомляємо про розлучення делікатно

Щоб провести нелегку розмову, вам буде потрібно терпіння, чесність і розуміння. Деякі повідомляють про розлучення в письмовій формі, і це виявляється вдалим варіантом, адже так можна висловити свої претензії і важливе рішення, не ризикуючи відразу ж поскандалити і не бути почутим до кінця. Якщо прийнято рішення про розмову тет-а- тет, скористайтеся наступними порадами:

- необхідно тверде переконання в тому, що рішення правильне, і в подальшому ви не будете про нього шкодувати. Налаштуйте себе на серйозну і тривалу розмову. Нехай діти при ньому не будуть присутні;

- налаштуйтеся психологічно на те, що чоловік захоче вам поставити неприємні запитання, в число яких входять причини вашого рішення. При цьому врахуйте, що ваш чоловік може не стримувати себе у висловах і образах на вашу адресу, будьте до цього готові;

- намагайтеся застосовувати в розмові займенник «я» замість «ти». Так ви дозволите чоловікові відчути вашу і свою провину в розставанні, а не перекладете всю провину тільки на його плечі;

- можете вибрати громадське місце для непростого діалогу, наприклад, кафе або ресторан. Це пункт важливий тим, що ви не зможете заздалегідь передбачити реакцію, а на людях все-таки чоловік буде трохи стриманіше поводитися;

- скажіть йому про те, що він завжди буде мати можливість бачитися з дітьми, що ви не станете їх ховати і налаштовувати проти нього. Він як і раніше їх тато. Також потрібно обговорити питання з приводу того, з ким із вас залишаться діти;

- після непростої розмови дайте йому час все обдумати і самі поміркуйте над тим, як будете жити далі.

Намагайтесь не звинувачувати колись коханого чоловіка в його поганих вчинках. Не кажіть про те, що він поганий батько, поганий чоловік і інші неприємні речі. Реакцією на такі висловлювання зазвичай стають тільки взаємні образи, так діалог вийде неконструктивним, до того ж ви викличете агресію по відношенню до себе. Не дорікайте чоловіка, якщо не хочете почути неприємні речі про себе.

Навчіться прощати. Це не складно. Минуле залишилося в минулому, попереду вас чекає інше життя. Інакше ви ризикуєте отримати скандал з неприємними наслідками. Перед тим як озвучити своє рішення, подумайте про те, як і де ви будете жити далі. Кращий варіант зняти житло попередньо і перевезти туди деякі речі, відкласти кошти для проживання на кілька місяців. Якщо є можливість залишити дітей у бабусі - дуже добре.

Нехай вони відволікуться і не будуть вплутуватися в дорослі проблеми, поки ви вирішуєте своє подальше життя. Якщо ви не працюєте - знайдіть роботу, краще зі стабільною зарплатою, адже тепер всі питання, пов'язані з фінансами, ви станете вирішувати самі. Якщо чоловік схильний до агресії, попередьте друзів або родичів, нехай вони будуть готові і зателефонують вам через певний час.

Тактика поведінки для того, щоб отримати розлучення

Перш ніж подавати на розлучення, добре обдумайте своє рішення, переконайтеся, що це не викликано тимчасовими труднощами (фінансовими, побутовими, особистісними). Ідіть на розмову без вживання спиртних напоїв, на тверезу голову, краще прийміть легке заспокійливе. Так ви будете вести себе впевнено і гідно. Повідомляйте про розставання в першій половині дня, ви зможете залишок дня провести один без одного і зняти ранкову напругу. Коли торкнетеся питання про дітей, поговоріть разом про те, яким чином ви їм скажете про ситуацію, що склалася. Краще сказати про це разом, утримуючись від взаємних докорів і не травмувати ще більше дитячу психіку.

Розмову ведіть спокійно, навіть якщо ви обурюєтеся і хочете висловити наболіле. Але перед початком шлюборозлучного процесу проаналізуйте психологічний стан чоловіка, визначте для себе, чи зуміє він адекватно пережити наступний стрес. Не дозволяйте вашому колись коханому чоловікові залишитися з безліччю комплексів і з невпевненістю в собі, нехай далеко від вас його життя складеться добре, опануйте себе і не звинувачуйте його ні в чому хоча б в пам'ять про все світле, що у вас було.

Можете спробувати розповісти про неіснуючу подругу, яка тільки що розлучилася, подивіться на реакцію благовірного. Іноді розмову краще відкласти до більш підходящого моменту. Нехай ваша неприємна новина не поєднується з неприємностями на роботі. Попередньо поцікавтеся, як проходить шлюборозлучний процес, скільки займе часу, і які документи для цього необхідні.

Залишайтесь друзями після розлучення

Намагайтеся не завдавати чоловікові болю. Просто спокійно скажіть, що не хочете більше з ним жити. Незважаючи на причину розлучення, багато чоловіків намагаються умовити дружину змінити своє рішення, обіцяють виправитися. І це нормально, так як чоловік може відчувати сильні почуття до неї.

Але не треба здаватися і піддаватися на умовляння, інакше ви ризикуєте кожен раз, прийнявши рішення, потрапити в аналогічну ситуацію. Родичам і батькам слід говорити тільки після того, як будуть обговорені всі питання, пов'язані з майновими питаннями, і вирішено, з ким залишаться діти. Не забувайте, що вашим рідним теж боляче, не відштовхуйте їх щиру підтримку.

Набагато простіше говорити, якщо ви відчуваєте, що чоловік розлюбив вас або охолов до вас. Але взаємно остиглі почуття зустрічаються досить рідко. Ні в якому разі не маніпулюйте дітьми, нехай чоловік бере участь в їх житті і вихованні. Серед загальних помилок, які можна виділити, це:

- сексуальні контакти з колишнім чоловіком (це часто зустрічається, і в кінцевому рахунку приносить біль і роздратування обом);

- істерики (пробачте чоловіка, нехай він спокійно живе без вас);

- помста;

- сльози;

- плітки про його чоловічу гідність (ну ви ж не настільки підлі, щоб підривати його самолюбство і породжувати в нього комплекси);

- відкриті зустрічі з іншим (хоча б деякий час після розлучення);

- постійні випитування про його особисте життя (тепер ви чужі люди).

Розлучення є складним етапом, але його можна подолати, якщо вести себе належним чином і не опускатися до взаємних образ і претензій. Нехай нове життя не дає зациклитися на ті неприємності, які зараз відбуваються у вашому житті.




                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

 

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Людмила Савєнко

"Велике дякую Скрябіну Олексію Миколайовичу за допомогу у розлученні. Якби не він, я ще довго б мучалася б зі своїм колишнім чоловіком. Дуже дякую!!!!!!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305