Рейтинг@Mail.ru
Прикмети і думки щодо обручки після розлучення
3 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 (3)

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

На жаль, статистика сьогодні не втішна - на кожен шлюб припадає два розлучення. Однак з іншого боку, звичаї та думки змінюються, і радість викликає те, що годі терпіти неприємні для себе стосунки, припинивши їх і почавши життя з нового аркуша. Тим, кому не пощастило або, навпаки, пощастило пережити розлучення, задаються багатьма питаннями. Потрібно по-новому підходити до організації дозвілля, бюджету, звикати до нового статусу, вирішувати проблеми з документами. Здавалося б, в останню чергу люди думають про вінчальну атрибутику. Але задуматися над нею теж доведеться.

Думка психологів

Не так багато людей знають, що робити з обручкою після розлучення. По суті, вона є символом, що зв'язує міцні почуття. Коли цей зв'язок розірваний, обручка втрачає свою емоційну цінність, але залишається пам'яттю про минуле. Однак продовжувати носити її на безіменному пальці - поганий тон. Психологи і фахівці з етикету позначили кілька випадків, коли приходить момент зняти цю прикрасу (принаймні з безіменного пальця):

1. Для багатьох категоричних людей саме обговорення розлучення означає, що настав час знімати обручку і претендувати на неї немає сенсу.

2. Лояльний шлях - відмовитися від прикраси після підписання паперів (саме це радять зробити психологи).

3. Іноді розлучення затягується, папери можуть не підписуватися місяцями і роками. Невже потрібно весь час мати при собі цей символ? Далеко не завжди. Як тільки чоловік і жінка перестають жити разом, сенсу в ньому немає.

Звичайно, все це досить суб'єктивно. Будь-який фахівець скаже вам, що обручку потрібно знімати тоді, коли ви будете готові поставити крапку для себе у відносинах і жити далі. Чоловікові в цьому плані буває складніше, тому що, якщо не він виступає ініціатором розлучення і сподівається врятувати шлюб, він носить прикрасу дуже довго.

Прикмети, пов'язані з обручкою

Якщо ви людина з забобонами, то просто відмахнутися від цього атрибута шлюбного союзу не вийде. З давніх-давен існували різні думки, що робити з обручкою після розлучення. Розглянемо їх:

1. така прикраса - це буквально талісман сім'ї, тому коли осередок суспільства розпадається, обручка втрачає свою цінність. Більш того, часто саму причину розлучення пов'язують з втратою обручки. Втратити такий символ - буквально втратити щастя і благополуччя;

2. якщо розлучення відбулося, а ви все ще носите прикрасу, то потрібно негайно його зняти, так як воно притягує негативну енергію і невдачі;

3. якщо ви хочете почати нове життя і зустріти нове кохання, то небажано взагалі зберігати обручку поруч з собою (носити його, тримати з прикрасами, які ви носите часто).

Деякі астрологи кажуть, що символ минулого - це дуже поганий фон для життя. Він створює негативну енергетику і не дає рухатися далі. Ви зациклюєтесь на проблемах, які більше не актуальні, знову і знову шукаючи відповіді. Носити обручки після розлучення на будь-яких пальцях суворо забороняється. Більш того, не можна віддавати його і чужим людям (наприклад, продавати). Ви віддаєте частину своєї долі і наслідки такого вчинку можуть бути катастрофічними.

Так що ж робити

Не варто думати, що така прикраса - це справжня проблема, виходу для якої не існує. Ви можете вибрати один з варіантів:

- повернути обручку колишньому чоловікові / дружині

- найрозумніший і правильний варіант, схвалений психологами і астрологами, тим самим ви ставите для себе крапку у стосунках;

- переплавити в іншу прикрасу і потім вже продати або носити самостійно;

- заховати його дуже далеко, бажано в таке місце, куди ви рідко заглядаєте і, про яке благополучно можна забути.

Є й інші варіанти, наприклад, просто викинути прикрасу. Однак краще все ж їх уникати. Як мінімум це неповага до символу минулого. Крім того, найчастіше обручки роблять із золота, а значить, ви буквально викидаєте певні гроші. Куди простіше переплавити виріб і продати, а гроші витратити на себе, на оновлення гардеробу і зачіски, курси. Загалом на все, що стане в нагоді вам в новому і щасливому житті.
                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

 

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Миколай Кружевніков

"Вдячен своєму адвокату - Скрябіну Олексію Миколайовичу, котрий допоміг мені з розлученням, на котре не була згодна моя, вже колишня, дружина"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305