Рейтинг@Mail.ru
відгуки, відеовідгуки про адвоката Скрябіна О.М.

Залишити свій відгук Ви маєте можливість у низу соторінки, під відеовідгуками

Поділитися записом в соц. мережах натиснувши

Коментарі  

0 #4 Виктория
А Я ХОЧУ ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ ОБ ЭТОМ АДВОКАТЕ: Я обратилась к адвокату по рекомендации моей подруги для проведения развода через суд, так как я и муж долгое время проживаем в другой стране, и возможности развестись через загс у нас не было. Скажу сразу - пыталась найти адвоката здесь, но это очень затратно.Начала искать через интернет в Украине, но в некоторых конторах не отвечают на электронную почту, ну а большинство отказывается браться за развод, поскольку ни меня, ни мужа в Украине на тот момент не было. Как оказалось дальше с разговора с Алексеем, нужно определять подсудность, поскольку обе стороны проживают за пределами страны. Нам повезло, и через 4 месяца суд расторгнул наш брак. Я переживала, как смогу получить решение, поскольку оно мне было необходимо для получения гражданства в Испании, но и с этим проблем не было. Алексей выслал мне решение международной курьерской службой, я осталась довольна быстротой и качеством решения моей ситуации!
Цитата
0 #3 Тамила
Хочу сказать,большое спасибо Алексею Николаевичу!!!Когда ты находишься далеко за пределами Украины и не знаешь ,что делать с твоим юридическим вопросом,первая мысль которая приходит :Где найти человека ,которому ты можешь всецело доверять по телефону и который поможет тебе решить все вопросы без слов«Нет» ?!Именно Алексей Николаевич этот человек,отвечает на все вопросы и решает любые вопросы в любое время суток.Один вопрос у меня:когда он спит??!
Ещё раз спасибо ,за проделанную качественную работу !!!
Цитата
0 #2 Олена
Рекомендую усім, кому потрібні висококваліфіковані юридичні послуги гідного адвоката! Адвоката Олексія Скрябіна мені порекомендували знайомі, які його дуже хвалили і залишилися задоволені рівнем і якістю послуг. Поговоривши з Олексієм по телефону, я переконалася, що він інформує чітко і зі знанням справи. Ми уклали договір на обслуговування, в якому були прописані всі пункти майбутньої роботи і ціни.
У процесі нашої співпраці, я переконалася в тому, що Олексій сумлінно ставиться до своїх зобов'язань, детально, по пунктах все роз'яснює, мислить в інтересах клієнта, прораховує ситуацію наперед на 2-3 кроки, досить комфортний і цікавий співрозмовник. Олексій дуже уважний до своїх клієнтів, намагається заощадити їх гроші і час, доброзичливий, ввічливий. Завжди докладно звітує про виконану роботу, надсилає весь перелік документів і чеки, пропонує на вибір клієнта кілька варіантів рішення і виходів зі складних ситуацій, завжди діє виключно в інтересах замовника, вміло і діпломаломатічно проводячи переговори будь-якого ступеня складності з його опонентами та представниками держ. структур. Будь-яка його робота приносить результат. Олексій глибоко порядна, чуйна і позитивна людина. Спілкування протікає легко, невимушено, з гумором, але вельми конструктивно. Завжди підтримає морально і радою. Якщо вам пощастить стати клієнтом цього чудового адвоката, вважайте, що вам пощастило!
Цитата
0 #1 Анна
Хочу висловити свою величезну подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну. Мені дуже пощастило, що я знайшла саме цього адвоката на просторах інтернету. Олексій Миколайович здатний впоратися з будь-якою ситуацією і завжди знайде правильні слова, щоб пояснити стан справ. Що мене найбільше вразило, так це відкритість Олексія Миколайовича і готовність відповісти на абсолютно будь-яке питання, яке у мене виникало в процесі розлучення.
Приємно усвідомлювати, що на твоєму боці є такий чесний і відвертий захисник. Ви, з першої зустрічі справили враження людини, якій можна довіряти зі спокійним серцем. Величезне дякую, що допомогли мені отримати розлучення так оперативно і без проблем. ви подарували мені свободу!

Анна +79035791839
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

Відгук кліента з Канади про адвоката Скрябіна О.М.

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru