Рейтинг@Mail.ru
Статистика зрад: хто частіше зраджує

В останні роки в Україні розпадається велика кількість пар. Однією з причин цього є подружні зради. Якщо заглянути на жіночі форуми, то можна подумати, що відсутність вірності вважається типовою чоловічої рисою. Це пов'язано з тим, що більшість тем на них створюють жінки, які розчарувалися в шлюбі. Часто наявність коханки у чоловіка пояснюють природою і схильністю до полігамії. Всіх цікавить питання: хто змінює частіше, чоловіки чи жінки? Відповісти на нього може тільки статистика.

Суперечливі статистичні дані

Дослідники по всьому світу щорічно задають питання групам людей, але отримують найрізноманітніші відомості. У Києві нещодавно пройшло статистичне опитування. Для нього залучили близько трьох тисяч чоловіків і таку ж кількість жінок різного соціального рівня. Його результати такі:

- 76% представників сильної статі зраджували своїм другим половинкам хоча б один раз в житті;

- постійні відносини «на стороні» мали 60% чоловіків;

- 26% дівчат були невірні лише одного разу;

- 40% жінок зраджує своїм чоловікам постійно.

Британські дослідники наводять показники дещо нижчі. За його даними, жінки зраджують частіше (в 46% шлюбів), а чоловіки більш схильні до стабільних відносин (вони невірні лише в 26% сімей).

У Німеччині було опитано 2600 людей обох статей. Там дані були особливо шокуючими, так як всі респонденти хоча б раз в житті зраджували своїм партнерам. У 80% випадків вони навіть кохали своїх других половинок.

Цікаво, що в окремих випадках зрада - це явище, що сталося один раз.

Статистика свідчить, що:

- тільки 15% людей заводили інтрижку на одну ніч;

- у 60% стосунки з коханцем тривали більше чотирьох тижнів;

- у 28% жінок стосунки тривали більше півроку (у представників сильної статі тривалі зради трапляються в 25% випадків).

Другі половинки дізнаються про факти зради самостійно в половині випадків. Вони помічають у невірного чоловіка зміни в поведінці, незвичайну СМС- активність, часті дзвінки. У чверті випадків наявність коханця розкривається випадково, в 10 відсотках про факт тривалих відносин «на стороні» розповідають потенційні суперники.

Причини зрад:

Існує безліч відмовок і справжніх причин невірності в шлюбі. Найскладніше класифікувати жіночі зраді, тому поговоримо саме про них:

1. Незадоволеність інтимною стороно шлюбу. Це один з найпопулярніших приводів жіночої невірності, так як багато чоловіків дбають тільки про власне задоволення.

2. Потреба в новому коханні або емоційному сплеску. Жінці необхідно відчувати себе коханою і відчувати це почуття. Якщо чоловік з яких-небудь причин перестав викликати трепетні почуття, дівчина несвідомо починає підбирати кандидатури на роль нового кавалера.

3. Розлука. Ця причина часто згадується не тільки жінками, але і їх другими половинками. Перевірку відстанню почуття не витримують дуже часто.

4. Закомплексованість. Часто дівчата, які перебувають кілька років в серйозних відносинах або шлюбі, починають страждати від відсутності компліментів і захоплених поглядів. Вони мріють про красиві залицяння, що найчастіше можна отримати тільки з новим партнером.

5. Помста за зраду. Цим дурним і безглуздим методом покарати улюбленого користуються багато молодих людей, незалежно від статі.

Цікаво, що часто причиною подружньої невірності стає оточення. У 2% випадків дівчата починають зраджувати за порадами подруг або незнайомих жінок, з якими вони спілкуються через Інтернет. Чоловіки менш підвладні чужій думці, через вплив друзів вони заводять коханок тільки в 0,5% випадках.

Якщо говорити про представників сильної статі, то основними причинами їх невірності можна назвати незадоволеність у шлюбі або взаємні зради. Всього 11% чоловіків зустрічаються з не обтяженими відносинами жінками, в той час як 60% респондентів зізналися, що проводять час з чужими дружинами. У 97% випадків зв'язок на стороні намагаються всіляко приховати, але не завжди це вдається, саме тому сім'ї розпадаються.

Як врятувати свій шлюб від зрад

Це досить складне питання, на яке дати відповідь в рамках невеликої статті не так просто, але ми дамо вам поради. Не існує рецепта ідеальної сім'ї, у кожного свої потреби. Пам'ятайте, що в невірності винні обидва. Жінкам важливо навіть через багато років шлюбу постійно саморозвиватися і залишатися привабливою для своєї другої половини. Зверніть увагу, що необхідно зберігати не тільки зовнішню красу, але і бути цікавою співрозмовницею.

Чоловікам легше зберегти шлюб - досить прислухатися до бажань другої половинки в ліжку, приділяти увагу і робити їй приємні сюрпризи. Цінна порада для обох з подружжя: намагайтеся більше розмовляти. Відносини повинні стати максимально довірчими, тому при розмові обов'язково зачіпайте теми своїх сексуальних фантазій і будь-яких переживань в сімейних відносинах. На жаль, зараз, якщо повернутися до статистики, тільки 30% пар, які бажають обговорювати емоційне і сексуальне життя один з одним, а роблять це лише 23% опитаних. При цьому жінки частіше знають, що подобається їх обранцям, а про свої фантазії розповісти соромляться.

Партнерам варто пам'ятати, що діти часто будують відносини за тим же принципом, що і був прийнятий в їхній родині. У 30% випадків нащадки повторюють долю батьків: хлопчики копіюють поведінку батька, а дівчатка беруть приклад з матерів. Рано чи пізно правда про зради спливає назовні і стає відомою всім членам сім'ї. Практично 70% зрад відбуваються в рідних стінах, тому часто діти навіть стають свідками невірності. Найчастіше це трапляється, якщо зраджує дружина. Жінки зазвичай заводять романи з сусідами або близькими друзями чоловіка.

 

 

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

Відгук кліента з Канади про адвоката Скрябіна О.М.

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru