Рейтинг@Mail.ru
Прикмети і думки щодо обручки після розлучення

На жаль, статистика сьогодні не втішна - на кожен шлюб припадає два розлучення. Однак з іншого боку, звичаї та думки змінюються, і радість викликає те, що годі терпіти неприємні для себе стосунки, припинивши їх і почавши життя з нового аркуша. Тим, кому не пощастило або, навпаки, пощастило пережити розлучення, задаються багатьма питаннями. Потрібно по-новому підходити до організації дозвілля, бюджету, звикати до нового статусу, вирішувати проблеми з документами. Здавалося б, в останню чергу люди думають про вінчальну атрибутику. Але задуматися над нею теж доведеться.

Думка психологів

Не так багато людей знають, що робити з обручкою після розлучення. По суті, вона є символом, що зв'язує міцні почуття. Коли цей зв'язок розірваний, обручка втрачає свою емоційну цінність, але залишається пам'яттю про минуле. Однак продовжувати носити її на безіменному пальці - поганий тон. Психологи і фахівці з етикету позначили кілька випадків, коли приходить момент зняти цю прикрасу (принаймні з безіменного пальця):

1. Для багатьох категоричних людей саме обговорення розлучення означає, що настав час знімати обручку і претендувати на неї немає сенсу.

2. Лояльний шлях - відмовитися від прикраси після підписання паперів (саме це радять зробити психологи).

3. Іноді розлучення затягується, папери можуть не підписуватися місяцями і роками. Невже потрібно весь час мати при собі цей символ? Далеко не завжди. Як тільки чоловік і жінка перестають жити разом, сенсу в ньому немає.

Звичайно, все це досить суб'єктивно. Будь-який фахівець скаже вам, що обручку потрібно знімати тоді, коли ви будете готові поставити крапку для себе у відносинах і жити далі. Чоловікові в цьому плані буває складніше, тому що, якщо не він виступає ініціатором розлучення і сподівається врятувати шлюб, він носить прикрасу дуже довго.

Прикмети, пов'язані з обручкою

Якщо ви людина з забобонами, то просто відмахнутися від цього атрибута шлюбного союзу не вийде. З давніх-давен існували різні думки, що робити з обручкою після розлучення. Розглянемо їх:

1. така прикраса - це буквально талісман сім'ї, тому коли осередок суспільства розпадається, обручка втрачає свою цінність. Більш того, часто саму причину розлучення пов'язують з втратою обручки. Втратити такий символ - буквально втратити щастя і благополуччя;

2. якщо розлучення відбулося, а ви все ще носите прикрасу, то потрібно негайно його зняти, так як воно притягує негативну енергію і невдачі;

3. якщо ви хочете почати нове життя і зустріти нове кохання, то небажано взагалі зберігати обручку поруч з собою (носити його, тримати з прикрасами, які ви носите часто).

Деякі астрологи кажуть, що символ минулого - це дуже поганий фон для життя. Він створює негативну енергетику і не дає рухатися далі. Ви зациклюєтесь на проблемах, які більше не актуальні, знову і знову шукаючи відповіді. Носити обручки після розлучення на будь-яких пальцях суворо забороняється. Більш того, не можна віддавати його і чужим людям (наприклад, продавати). Ви віддаєте частину своєї долі і наслідки такого вчинку можуть бути катастрофічними.

Так що ж робити

Не варто думати, що така прикраса - це справжня проблема, виходу для якої не існує. Ви можете вибрати один з варіантів:

- повернути обручку колишньому чоловікові / дружині

- найрозумніший і правильний варіант, схвалений психологами і астрологами, тим самим ви ставите для себе крапку у стосунках;

- переплавити в іншу прикрасу і потім вже продати або носити самостійно;

- заховати його дуже далеко, бажано в таке місце, куди ви рідко заглядаєте і, про яке благополучно можна забути.

Є й інші варіанти, наприклад, просто викинути прикрасу. Однак краще все ж їх уникати. Як мінімум це неповага до символу минулого. Крім того, найчастіше обручки роблять із золота, а значить, ви буквально викидаєте певні гроші. Куди простіше переплавити виріб і продати, а гроші витратити на себе, на оновлення гардеробу і зачіски, курси. Загалом на все, що стане в нагоді вам в новому і щасливому житті.

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

Відгук кліента з Канади про адвоката Скрябіна О.М.

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru