Рейтинг@Mail.ru
Заява про позбавлення батьківських прав

АДВОКАТ - СКРЯБІН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ПРАВОЗАХИСНИК РОКУ 2010, СТАЖ РОБОТИ У ГАЛУЗІ ПРАВА З 2005 РОКУ, СВІДОЦТВО ПРО ПРАВО НА заняття адвокатською діяльністю №639 ВІД 14.09.2007Р.

Голові районної адміністрації

Запорізької міської ради по
Комунарському району
ХХХХХХ В.В.

ХХХХХХХ Марина Леонідівна, 20.04.ХХХХ р.н.,
Зареєстрована за адресою:
69118, м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХХ буд ХХ, кв. 2
Фактично мешкаю за адресою:
69000, м.Запоріжжя, вул. ХХХХХХ 5 А, кв. ХХ,
Тел.: ХХХХХХХХХХ
Повідомлення прошу надсилати за адресою мого фактичного проживання

 

Заява про позбавлення батьківських прав

 

24 вересня ХХХХр. між мною ХХХХХХ Мариною Леонідівною та ХХХХХХХ Сергієм Леонідовичем був укладений шлюб, який зареєстрований Комунарським відділом реєстрації актів цивільного стану Запорізького міського управління юстиції, про що зроблений актовий запис №ХХХ, про що свідчить свідоцтво про шлюб (копія додається).

У спільному шлюбі, а саме 19.12.ХХХХр. у нас народилась донька ХХХХХХ Аріна Сергіївна, про що свідчить свідоцтво про народження дитини зареєстровано в Комунарському відділі реєстрації актів цивільного стану Запорізького міського управління юстиції, про що зроблений актовий запис №ХХ, копія якого додається.

На сьогоднішній день наші стосунки фактично припинені. Батько моєї неповнолітньої доньки, ХХХХХ Сергій Леонідович з початку ХХХХ року у вихованні неповнолітньої дитини ХХХХХ Аріни Сергіївни участі не бере, духовним та фізичним розвитком дитини не займається, коштів на її утримання не надає. Гроші на утримання нашої дитини відмовляється платити, приховує свій дійсний заробіток. Відповідач не надає будь-якої матеріальної допомоги, необхідної для утримання та виховання нашої дитини, тому я вимушена поставити питання про стягнення аліментів та звернутись до суду. Матеріальної допомоги від держави, я також не отримую, тому наша неповнолітня донька ХХХХХ Аріна Сергіївна знаходиться на повному моєму утриманні.

Я, ХХХХХХХ Марина Леонідівна, 20.04.ХХХХ р.н., зареєстрована за адресою: 69118, м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХХ буд ХХ, кв. 2 але фактично мешкаю за адресою: 69000, м.Запоріжжя, вул. ХХХХХХХХ 5 А, кв. ХХ разом з неповнолітньою дитиною ХХХХХХХ Аріною Сергіївно. 19.12.ХХХХХр.н., документ який підтверджує фактичне проживання мене з дитино за адресою: 69000, м.Запоріжжя, вул. ХХХХХХХ 5 А, кв. ХХ зобов’язуюсь представити на судовому засіданні.

На підставі викладеного керуючись ст. 164 Сімейного кодексу

ПРОШУ

  1. Позбавити батьківськи прав ХХХХХХХХ Сергія Леонідовича, 25.03.ХХХХ р.н., батьківських прав відносно неповнолітньої доньки ХХХХХХХ Аріни Сергіївни 19.12.ХХХХр.н.

2. Про прийняте рішення прошу повідомити мене письмово за адресою: 69000, м.Запоріжжя, вул. ХХХХХ 5 А, кв. ХХ, Тел.: ХХХХХХХХХХ

18.01.ХХХХр.                                                         ХХХХХХМарина Леонідівна

www.advokat-rozluchennya.com.ua

заява про позбавлення батьківських прав, позовна заява про позбавлення батьківських прав, заява про позбавлення батьківських прав зразок, позовна заява про позбавлення батьківських прав батька, позовна заява про позбавлення батьківських прав зразок, зразки позовних заяв про позбавлення батьківських прав. заявление о лишении родительских прав, исковое заявление о лишении родительских прав, заявление о лишении родительских прав образец, исковое заявление о лишении родительских прав отца, исковое заявление о лишении родительских прав образец, образцы исковых заявлений о лишении родительских. application for termination of parental rights, the claim of deprivation of parental rights, declaration of termination of parental rights model, the claim of deprivation of parental rights of the father, the claim for deprivation of parental rights specimen samples of claims for deprivation of parental rights.

Складання процессуальниих документів

Ми допоможемо Вам швидко і в призначені строки підготувати усі документи.

Подача документів у суди

Ми допоможемо Вам заощадити час, провівши усю предсудову процеуру замість Вас.

Участь у судових засіданнях

Ми допоможемо Вам заощадити час, вирішити проблеми без зайвих переживань і витрат.

100% результату по вашій справі

Ми проведемо аналіз вашої ситуації і допоможемо знайти вихід із найскладнішої ситуації.

Досягнення

Посвідчення, дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, підвищення кваліфікації, нагороди, свідоцтво адвоката, атестат доцента, диплом к.ю.н.

Докладніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru