Рейтинг@Mail.ru
Заява до органів опіки та піклування про позбавлення батьківських прав

АДВОКАТ - СКРЯБІН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ПРАВОЗАХИСНИК РОКУ 2010, СТАЖ РОБОТИ У ГАЛУЗІ ПРАВА З 2005 РОКУ, СВІДОЦТВО ПРО ПРАВО НА заняття адвокатською діяльністю №639 ВІД 14.09.2007Р.

Орган опіки та піклування
районної адміністрації
Запорізької міської Ради
по Шевченківському району, 69068,
м. Запоріжжя, вул. Моторобудівників 34
тел. 289-90-76

ХХХХХХХ Олександр Олександрович,
07.03.ХХХХ р. н.,
69068,вул. ХХХХХ, буд. 2, кв. 15
Тел .ХХХХХХХХ

 

ЗАЯВА

Я, ХХХХХХХ Олександр Олександрович 07.03.ХХХХ р. н. ознайомлений з позовною заявою від ХХХХХХХої Вікторії Григорівни, 13.06.ХХХХ р. н.  ХХХХХХХлї Євгенії Олександрівни,  15.10.ХХХХ р.н., третя особа Орган опіки та піклування  районної адміністрації  Запорізької міської Ради по Шевченківському району про позбавлення мене батьківських прав відносно моєї неповнолітньої доньки ХХХХХХХої Євгенії Олександрівни 15.10.ХХХХ р.н.

Так, дійсно я ХХХХХХХ Олександр Олександрович 07.03.ХХХХ р. не піклувався про фізичний і духовний розвиток дитини, її навчання, підготовку до самостійного життя, зокрема: не забезпечував необхідного харчування, медичного догляду, лікування дитини, не спілкувався з дитиною в обсязі, необхідному для її нормального самоусвідомлення; не надавав дитині доступу до культурних та інших духовних цінностей; не сприяв засвоєнню нею загальновизнаних норм моралі; не виявляв інтересу до її внутрішнього світу; не створював умов для отримання нею освіти.

Та не планую це робити.

Вирішити питання щодо позбавлення мене батьківських прав без моєї участі та присутності.

На підставі викладеного

ПРОШУ

  1. Позбавити батьківських прав мене ХХХХХХХа Олександра Олександровича 07.03.ХХХХ р.н., стосовно неповнолітньої ХХХХХХХ Євгенії Олександрівни 15.10.ХХХХ р.н.
  2. Вирішити питання щодо позбавлення мене батьківських прав без моєї участі та присутності.

 

 

 

07.12.ХХХХр.      ХХХХХХХ Олександр Олександрович

www.advokat-rozluchennya.com.ua

заява про позбавлення батьківських прав, позовна заява про позбавлення батьківських прав, заява про позбавлення батьківських прав зразок, позовна заява про позбавлення батьківських прав батька, позовна заява про позбавлення батьківських прав зразок, зразки позовних заяв про позбавлення батьківських прав. заявление о лишении родительских прав, исковое заявление о лишении родительских прав, заявление о лишении родительских прав образец, исковое заявление о лишении родительских прав отца, исковое заявление о лишении родительских прав образец, образцы исковых заявлений о лишении родительских. application for termination of parental rights, the claim of deprivation of parental rights, declaration of termination of parental rights model, the claim of deprivation of parental rights of the father, the claim for deprivation of parental rights specimen samples of claims for deprivation of parental rights.

Складання процессуальниих документів

Ми допоможемо Вам швидко і в призначені строки підготувати усі документи.

Подача документів у суди

Ми допоможемо Вам заощадити час, провівши усю предсудову процеуру замість Вас.

Участь у судових засіданнях

Ми допоможемо Вам заощадити час, вирішити проблеми без зайвих переживань і витрат.

100% результату по вашій справі

Ми проведемо аналіз вашої ситуації і допоможемо знайти вихід із найскладнішої ситуації.

Досягнення

Посвідчення, дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, підвищення кваліфікації, нагороди, свідоцтво адвоката, атестат доцента, диплом к.ю.н.

Докладніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Людмила Савєнко

"Велике дякую Скрябіну Олексію Миколайовичу за допомогу у розлученні. Якби не він, я ще довго б мучалася б зі своїм колишнім чоловіком. Дуже дякую!!!!!!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru