Рейтинг@Mail.ru
Заперечення проти позову про стягнення аліментів

АДВОКАТ - СКРЯБІН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ПРАВОЗАХИСНИК РОКУ 2010, СТАЖ РОБОТИ У ГАЛУЗІ ПРАВА З 2005 РОКУ, СВІДОЦТВО ПРО ПРАВО НА заняття адвокатською діяльністю №639 ВІД 14.09.2007Р.

Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
49006, м.Дніпропетровськ,
Проспект Пушкіна 77 б
Тел.0563712702
Судді Дубіжанська Т.О.
Справа № 204/614/16-ц

 

Адвокат Скрябін Олексій Миколайович
69000, м.Запоріжжя, вул.Гоголя 149 корп. 2
Тел.: 0974037305
Представляю інтереси на підставі договору
про надання правової допомоги
ХХХХХХХХ Віталія Олександровича
02.08.ХХХХ р.н.
Проживає за адресою:
49008, м.Дніпропетровськ,
Вул.ХХХХХХХ буд. 6 кв. 33
Тел.: ХХХХХХ

 

ЗАПЕРЕЧЕННЯ ПРОТИ ПОЗОВУ ПРО СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ

 

В провадженні Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська знаходиться цивільна справа № ХХХХХХ за позовом ХХХХХХХ Олександра Володимирівна до відповідача: ХХХХХХХХ Віталія Олександровича про стягнення аліментів.

ХХХХХХХХ Віталій Олександрович 02.08.ХХХХ р.н. отримав позовну заяву від Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська про стягнення аліментів позивачем по справі є ХХХХХХХ Олександра Володимирівна ознайомившись з позовною заявою заперечуємо проти позову та просимо задовольнити позов частково з наступних підстав.

По-перше:

В позовній заяві позивач вказує що вона знаходиться у декретній відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-ого віку. Дитина знаходиться на моєму утриманні та отримує всі належні умови для розвитку. 

Позивач не надає жодного доказу що дитина проживає разом з матірю та отримує всі належні умови для розвитку.

Також позивач не надає жодної квитанції яка б підтверджувала б те, що вона витрачає грошові кошти на дитину. За словами відповідача по справі всі грошові кошти які надавалися батьками позивача по справі та батьками відповідача по справі – позивач в більшій частині витрачала більш на себе ніж на дитину.

Таким чином позивач не надає жодних доказів щодо витрат грошових коштів  на дитину.

По-друге:

В позовній заяві позивач вказує що Батько дитини зареєстрований як приватний підприємець, нещодавно придбав новий автомобіль, вніс залог на придбання нового житла та декілька разів виїжджав за кордон на відпочинок, про що сповіщав мені за телефоном та висилав фотографії. З цього видно, що він має можливість допомагати мені утримувати дитину. 

Так дійсно ХХХХХХХХ Віталій Олександрович на теперішній час зареєстрований як приватний підприємець з ХХХХ року однак на теперішній час, прибуток за який звітується відповідач по справі складає нуль грн.

Тобто на теперішній час у зв’язку з кризовою ситуацією відповідач по справі не має прибутку та припинив свою діяльність фактично.

Також позивач посилається на якійсь автомобіль який придбав відповідач але відповідач стверджує що ні якого авто відповідач не купляв у зв’язку з чим позивач вводить в оману суд. Цей факт легко можливо перевірити шляхом запиту від суду до органів ДАІ про наявність реєстрації за відповідачем транспортних засобів.

Щодо наявності у відповідача нерухомого майна можливо перевірити шляхом отримання відповіді за запитом суду до реєстраційної служби м.Дніпропетровська

Відповідно до ч. 4 ст. 60 ЦПК України Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

Також позивач посилається на те, що відповідач по справі внес залог на придбання нового житла але ні яких документів не надає які б підтверджували цей факт.

Так дійсно відповідач виїжджав за кордон на відпочинок, але на відпочинок йому надавали матеріальну допомогу його батьки та брат.

По-трете:

В позовній заяві позивач посилається на статтю 180 СК України та просить суд стягнути аліменти на користь неповнолітньої дитини в розмірі 25%

Звертаю увагу суду, що аліменти потрібно стягувати не на користь дитини а на користь позивача для утримання дитини. Також наскільки мені відомо аліменти стягуються не в процентом співвідношенні а в частках, що встановлюється Постановою Пленуму Верховного суду України про застосування кодекс про шлюб та смію та ч. 1 ст. 183 СК України відповідно до якої частка заробітку (доходу) матері, батька, яка буде стягуватися як аліменти на дитину, визначається судом. В таких випадках на одну дитину стягуються аліменти у розмірі ¼ частин від усіх видів доходу відповідача.

Однак на теперішній час як було вже зазначено відповідач не має прибутку у зв’язку з чим виконавчою службою не буде реалізовано рішення суду.

В такій ситуації яка склалась між позивачем та відповідачем по справі доцільно стягувати аліменти в твердій грошовій сумі.

Так, відповідно до ст. 184 СК України . Визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі

1. Якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.

2. Розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до закону.

Відповідно до ст. 182 Сімейного кодексу України . Обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів

При визначенні розміру аліментів суд враховує:

- стан здоров’я та матеріальне становище дитини;

- стан здоров’я та матеріальне становище платника аліментів;

- наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;

- інші обставини, що мають істотне значення.

На теперішній час сума аліментів на утримання дитини яка буде посильною для відповідача по справі складає 250 грн. у місяць

Також позивач по справі неодноразово мені казала що ХХХХХХХХ Д.В. є не моєю дитиною у зв’язку з чим відповідачем по справі буде в найближчий час подана позовнна заява про оспорювання факту батьківства  в рамках провадження якої буде проведено генетична експертиза.

            Таким чином на підставі вищевказаного та керуючись ст. 128 ЦПК ст. 182, 183, 184 Сімейного кодексу України

ПРОШУ СУД:

  1. Позовні вимоги ХХХХХХ Олександри Володимирівни до ХХХХХХХХ Віталія Олександровича задовольнити частково.
  2. Ухвалити рішення, яким стягнути з ХХХХХХХХ Віталія Олександровича на користь ХХХХХХ Олександри Володимирівни аліменти на утримання дитини – ХХХХХХХХ Давида Віталійовича у твердій грошовій сумі у розмірі – 250 (двісті п’ятдесят) грн. щомісячно з дня подачі позову до суду і до досягнення дитиною повноліття.

 

 

15.03.ХХХХр.    О.М.Скрябін

www.advokat-rozluchennya.com.ua

заперечення проти позову про стягнення аліментів, заперечення проти позову про стягнення аліментів зразок. возражения против иска о взыскании алиментов, возражения против иска о взыскании алиментов образец. objections to the claim for alimony, denial of the claim for alimony sample.

Складання процессуальниих документів

Ми допоможемо Вам швидко і в призначені строки підготувати усі документи.

Подача документів у суди

Ми допоможемо Вам заощадити час, провівши усю предсудову процеуру замість Вас.

Участь у судових засіданнях

Ми допоможемо Вам заощадити час, вирішити проблеми без зайвих переживань і витрат.

100% результату по вашій справі

Ми проведемо аналіз вашої ситуації і допоможемо знайти вихід із найскладнішої ситуації.

Досягнення

Посвідчення, дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, підвищення кваліфікації, нагороди, свідоцтво адвоката, атестат доцента, диплом к.ю.н.

Докладніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru