Рейтинг@Mail.ru
Позовна заява про зменшення розміру аліментів (Зразок 3)

АДВОКАТ - СКРЯБІН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ПРАВОЗАХИСНИК РОКУ 2010, СТАЖ РОБОТИ У ГАЛУЗІ ПРАВА З 2005 РОКУ, СВІДОЦТВО ПРО ПРАВО НА заняття адвокатською діяльністю №639 ВІД 14.09.2007Р.

Позовна заява про зменшення розміру аліментів (Зразок 3)

 

 

Хортицький районний суд
м. Запоріжжя
69076, м. Запоріжжя, пр-т Ювілейний, 33
Веб-сайт: http://hr.zp.court.gov.ua
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефони: (061) 224-95-73

 

Позивач: ХХХХХХХХ Олександр Олександрович,
04 січня ХХХХ року народження,
зареєстрований за адресою: 69067,
м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХ, буд.Х, кв.17
фактично проживає за адресою: 69067,
м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХ, буд. Х, кв. 74
телефон: ХХХХХХХХХ

 

Відповідач: ХХХХХХ Людмила Ананіївна,
18 березня ХХХХ року народження
зареєстрована за адресою: 69076,
м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХ, буд. ХХ, кв.129.
телефон: ХХХХХХХ

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про зменшення розміру аліментів

 

За рішенням  Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 25 січня 2011 року, справа № ХХХХХ я, ХХХХХХХ Олександр Олександрович виплачую на користь ХХХХХХХ Людмили Ананіївни на утримання неповнолітніх доньок, ХХХХХХХ Софії Олександрівни, 10 вересня ХХХХ року народження та ХХХХХХХ Станіслави Олександрівни, 08 грудня ХХХХ року народження, аліменти у розмірі ½ частини з усіх видів мого заробітку і доходу, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісяця до досягнення дітьми повноліття.

Розмір аліментів який на теперішній час з мене стягується приводить мене в скрутне матеріальне становище та також мій стан здоров’я на теперішній час погіршився  та потребує додаткових матеріальних витрат.

Відповідно до ст. 192 Сімейного кодексу України розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.

На підставі викладеного та керуючись ст. 192 СК України, ст.3, 15, 118-120 ЦПК України,

 

ПРОШУ:

  1. Зменшити розмір аліментів, утримуваних з мене, ХХХХХХХ Олександра Олександровича,  за рішенням Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 25 січня ХХХХ року, справа № ХХХХХ а саме: Стягнути з ХХХХХХХ Олександра Олександровича, який народився 04.01. ХХХХ р. н. у м. Запоріжжі, на користь ХХХХХХХ Людмили Ананіївни аліменти на утримання двох неповнолітніх дітей – доньки ХХХХХХХ Софії Олександрівни, 10.09.ХХХХ р. н. та ХХХХХХХ Циганко Станіслави Олександрівни, 08.12.ХХХХ р. н. у розмірі 1/8 частини усіх видів заробітку (доходу), але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, щомісяця починаючи з моменту подачі позовної заяви про зменшення розміру аліментів і до досягнення дітьми повноліття.
  2. Судові витрати покласти на відповідача.

 

 Додатки:

  1. Позовна заява – 1 прим.
  2. Копія рішення Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 25 січня 2011 року, справа № ХХХХ – 2 прим.
  3. Копія паспорту та ІДН Циганко Олександра Олександровича – 2 прим.
  4. Копія Свідоцтва про народження дитини– 2 прим.
  5. Копія Свідоцтва про народження дитини– 2 прим.
  6. Квитанція про сплату судового збору.

 

 

 

 

 

«____»_________ХХХХ                                    ХХХХХХХ Олександр Олександрович

www.advokat-rozluchennya.com.ua

позовна заява про зменшення розмірів аліментів, позовна заява про зменшення розміру аліментів, позовна заява про зменшення розміру аліментів зразок. исковое заявление об уменьшении размеров алиментов, исковое заявление об уменьшении размера алиментов, исковое заявление об уменьшении размера алиментов образец. the claim to reduce the amount of maintenance, the claim about reducing the amount of maintenance, the claim about reducing the amount of maintenance like.

Складання процессуальниих документів

Ми допоможемо Вам швидко і в призначені строки підготувати усі документи.

Подача документів у суди

Ми допоможемо Вам заощадити час, провівши усю предсудову процеуру замість Вас.

Участь у судових засіданнях

Ми допоможемо Вам заощадити час, вирішити проблеми без зайвих переживань і витрат.

100% результату по вашій справі

Ми проведемо аналіз вашої ситуації і допоможемо знайти вихід із найскладнішої ситуації.

Досягнення

Посвідчення, дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, підвищення кваліфікації, нагороди, свідоцтво адвоката, атестат доцента, диплом к.ю.н.

Докладніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Людмила Савєнко

"Велике дякую Скрябіну Олексію Миколайовичу за допомогу у розлученні. Якби не він, я ще довго б мучалася б зі своїм колишнім чоловіком. Дуже дякую!!!!!!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru