Рейтинг@Mail.ru
Позовна заява про зменшення розміру аліментів (Зразок 2)

АДВОКАТ - СКРЯБІН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ПРАВОЗАХИСНИК РОКУ 2010, СТАЖ РОБОТИ У ГАЛУЗІ ПРАВА З 2005 РОКУ, СВІДОЦТВО ПРО ПРАВО НА заняття адвокатською діяльністю №639 ВІД 14.09.2007Р.

Позовна заява про зменшення розміру аліментів (Зразок 2)

 

 

Хортицький районний суд
м. Запоріжжя
69076, м. Запоріжжя, пр-т Ювілейний, 33
Веб-сайт: http://hr.zp.court.gov.ua
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефони: (061) 224-95-73
Судді ХХХХХХХ Наталія Анатоліївна
Справа ХХХХХХ
Провадження ХХХХХХ

 

Позивач: ХХХХХХХ Олександр Олександрович,
04 січня ХХХХ року народження,
зареєстрований за адресою: 69067,
м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХ, буд.ХХ, кв.17
фактично проживає за адресою: 69067,
м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХ, буд. ХХ, кв. 74
телефон: ХХХХХХХХ

 

Відповідач: ХХХХХХХХ Людмила Ананіївна,
18 березня ХХХХ року народження,
зареєстрована за адресою: 69076,
м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХ, буд. ХХХ, кв.129.
телефон: ХХХХХХХХХ

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про зменшення розміру аліментів

 

За рішенням  Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 25 січня ХХХХ року, справа № ХХХХХ ХХХХХХХ Олександр Олександрович виплачує на користь ХХХХХХ Людмили Ананіївни на утримання неповнолітніх доньок, ХХХХХХХ Софії Олександрівни, 10 вересня ХХХХ року народження та ХХХХХХХ Станіслави Олександрівни, 08 грудня ХХХХ року народження, аліменти у розмірі ½ частини з усіх видів мого заробітку і доходу, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісяця до досягнення дітьми повноліття.

Розмір аліментів який на теперішній час з позивача стягується приводить його в скрутне матеріальне становище та також стан здоров’я позивача на теперішній час погіршився  та потребує додаткових матеріальних витрат.

Також, 14 червня ХХХХ року у Орджонікідзевському відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Запорізького міського управління юстиції між ХХХХХХХХ Олександром Олександровичем, 04 січня ХХХХ року народження та ХХХХХХХХ Юлією Миколаївною, 03 липня ХХХХ року народження  зареєстровано шлюб, про що складено актовий запис № ХХХ.

Від спільного шлюбу вони мають малолітню доньку – ХХХХХХХ Діану Олександрівну, 15 липня ХХХХ року народження, що підтверджується Свідоцтвом про народження, виданим Заводським районним у місті Запоріжжі відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області 26 липня ХХХХ року, актовий запис № ХХХХХ.

Таким чином на утриманні ХХХХХ Олександра Олександровича знаходиться ХХХХХ Юлія Миколаївна, 03 липня ХХХХ року народження та ХХХХХХ Діана Олександрівна, 15 липня ХХХХ року народження

Рішенням Заводського районного суду м. Запоріжжя від 10 листопада ХХХХ р. по цивільній справі ХХХХХХХХХ

Стягнуто з мене ХХХХХХХ Олександра Олександровича, 04 січня ХХХХ року народження аліменти на користь ХХХХХХХ Юлії Миколаївни, 03 липня ХХХХ року народження на утримання доньки, ХХХХХХХХХ Діани Олександрівни, 15 липня ХХХХ року народження у  розмірі 1/6 частини з усіх видів мого заробітку і доходу, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісяця до досягнення дитиною, ХХХХХХХХХ Діаною Олександрівною трьох років.

Стягнуто з мене ХХХХХХХХХХХ Олександра Олександровича, 04 січня ХХХХ року народження аліменти на користь ХХХХХХХ Юлії Миколаївни, 03 липня ХХХХ року народження на утримання доньки, ХХХХХХХХ Діани Олександрівни, 15 липня ХХХХ року народження у  розмірі 1/6 частини з усіх видів мого заробітку і доходу, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісяця до після досягнення дитиною, ХХХХХХХ Діаною Олександрівною трьох років до досягнення ХХХХХХХ Діаною Олександрівною повноліття.

Відповідно до ч.2 ст. 84 СК України, дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка - батька дитини до досягнення дитиною трьох років.

Згідно з ч.4 ст. 84 СК України, право на утримання вагітна дружина, а також дружина, з якою проживає дитина, має незалежно від того, чи вона працює, та незалежно від її матеріального становища, за умови, що чоловік може надавати матеріальну допомогу.

Відповідно до ст. 180 СК України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Відповідно до ст. 192 Сімейного кодексу України розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.

На підставі викладеного та керуючись ст. 192 СК України, ст.3, 15, 118-120 ЦПК України,

 

ПРОШУ:

1.Зменшити розмір аліментів, утримуваних з, ХХХХХХХХХХ Олександра Олександровича,  за рішенням Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 25 січня ХХХХ року, справа № ХХХХХХ а саме: Стягнути з ХХХХХХХХ Олександра Олександровича, який народився 04.01 ХХХХ р.н.у м.Запоріжжі, на користь ХХХХХХ Людмили Ананіївни аліменти на утримання двох неповнолітніх дітей – доньки ХХХХХХ Софії Олександрівни, 10.09.ХХХХ р.н. та доньки ХХХХХХХХ Станіслави Олександрівни, 08.12.ХХХХ р.н. у розімір 1/10 частини усіх видів заробітку (доходу), але не меньше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, щомісяця починаючи з моменту подачі позовної заяви про зменьшення розміру аліментів і до досягнення дітьми повноліття.

  1. Судові витрати покласти на відповідача.

 

 Додатки:

 

  1. Позовна заява – 1 прим.
  2. Копія рішення Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 25 січня ХХХХ року, справа № ХХХХХХХХ – 2 прим.
  3. Копія рішення Заводського районного суду м.Запоріжжя від 10 листопада ХХХХХХр. – 2 прим.
  4. Копія паспорту та ІДН ХХХХХХХХ Олександра Олександровича – 2 прим.
  5. Копія Свідоцтва про шлюб – 2 прим.
  6. Копія свідоцтва про народження ХХХХХХХХХ Діани Олександрівни – 2 прим.
  7. Квитанція про сплату судового збору- 1прим.

 

15.12.ХХХХ                                                 ХХХХХХХХХХХХХ Олександр Олександрович

www.advokat-rozluchennya.com.ua

позовна заява про зменшення розмірів аліментів, позовна заява про зменшення розміру аліментів, позовна заява про зменшення розміру аліментів зразок. исковое заявление об уменьшении размеров алиментов, исковое заявление об уменьшении размера алиментов, исковое заявление об уменьшении размера алиментов образец. the claim to reduce the amount of maintenance, the claim about reducing the amount of maintenance, the claim about reducing the amount of maintenance like

Складання процессуальниих документів

Ми допоможемо Вам швидко і в призначені строки підготувати усі документи.

Подача документів у суди

Ми допоможемо Вам заощадити час, провівши усю предсудову процеуру замість Вас.

Участь у судових засіданнях

Ми допоможемо Вам заощадити час, вирішити проблеми без зайвих переживань і витрат.

100% результату по вашій справі

Ми проведемо аналіз вашої ситуації і допоможемо знайти вихід із найскладнішої ситуації.

Досягнення

Посвідчення, дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, підвищення кваліфікації, нагороди, свідоцтво адвоката, атестат доцента, диплом к.ю.н.

Докладніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru