Рейтинг@Mail.ru
Позовна заява про збільшення розміру аліментів

АДВОКАТ - СКРЯБІН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ПРАВОЗАХИСНИК РОКУ 2010, СТАЖ РОБОТИ У ГАЛУЗІ ПРАВА З 2005 РОКУ, СВІДОЦТВО ПРО ПРАВО НА заняття адвокатською діяльністю №639 ВІД 14.09.2007Р.

Шевченківський районний суд
м. Запоріжжя
69071, м. Запоріжжя,
вул. Чарівна 117 "а"
Веб-сайт: http://sh.zp.court.gov.ua
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефони: (061) 287-21-11

Позивач: ХХХХХХХХ Ольга Миронівна,
20 червня ХХХХ року народження,
зареєстрована за адресою: 69013,
м. Запоріжжя, вул.ХХХХХХХХ, буд.123
телефон: ХХХХХХ

Відповідач: ХХХХХХХХ Олександр
Михайлович,
30 квітня ХХХХ року
народження,
зареєстрований за адресою: 82100,
Львівська область, м. Дрогобич,
вул. ХХХХХХ, буд.62, кв. ХХ
телефон: відсутній.

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про збільшення розміру аліментів

ХХХХХХХХ Віталій Олександрович, 04 липня ХХХХ року народження є моїм, ХХХХХХХХ Ольги Миронівни з Відповідачем по справі – ХХХХХХХХ Олександром Михайловичем спільним сином, що підтверджується Свідоцтвом про народження ХХХХХХХХ Віталія Олександровича, виданим відділом ЗАГСу Дрогобицького міськвиконкому 26 серпня ХХХХ року, актовий запис № Х.

24 листопада ХХХХ року ХХХХХХХХ Віталій Олександрович змінив прізвище на ХХХХХХХХ, що підтверджується Свідоцтвом про зміну імені, виданим Відділом реєстрації актів цивільного стану по місту Могилів-Подільському Могилів – Подільського міськрайонного управління юстиції Вінницької області.

Рішенням Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 23 грудня ХХХХ року, справа №ХХХ позов задоволено частково та стягнуто з Відповідача – ХХХХХХХХ Олександра Михайловича на користь ХХХХХХХХ Ольги Миронівни на утримання повнолітнього сина ХХХХХХХХ Віталія Олександровича аліменти в твердій грошовій сумі в розмірі 500 грн щомісячно до закінчення ним навчального закладу, але не довше ніж до досягнення ним 23-х років, починаючи із 23.12.ХХХХ р.

Син – ХХХХХХХХ Віталій Олександрович з 05.08.ХХХХ року навчається за державним замовленням на денній формі навчання Національної академії Національної гвардії України, шо підтверджується довідкою виданою Вищим навчальним закладом. Випуск планується в червні 2018 року. В період з 01.01.ХХХХ р. по 30.06.ХХХХ р. дохід ХХХХХХХХ Віталія Олександровича за винятком аліментів становить 1 825 грн. 67 коп. На період навчання спільний з Відповідачем син – ХХХХХХХХ В.О. орендує житло місячна плата якого складає 3500 грн 00 коп. без урахування комунальних послуг, з травня ХХХХ року плата становитиме 3800 грн 00 коп. без урахування комунальних послуг, що підтверджується копією договору про оренду житла.

Станом на сьогоднішній день Позивач – я, ХХХХХХХХ Ольга Миронівна не зареєстрована в центрах зайнятості України, як безробітна, що підтверджується довідкою Шевченківського РЦЗ м. Запоріжжя, виданою 15.08.ХХХХ року. Допомогу по безробіттю не отримує.

Дані персоніфікованого обліку про перерахування заробітної плати та стажу роботи у центральній базі Системи облікових карток (СОК) за 2015-ХХХХ р.р. відсутні.

Я, ХХХХХХХХ Ольга Миронівна, окрім повнолітнього сина – ХХХХХХХХ Віталія Олександровича, ХХХХ р.н., маю неповнолітнього сина ХХХХХХХХ Дмитра Дмитровича, 13 квітня ХХХХ р.н., що підтверджується Свідоцтвом про народження, виданим Відділом реєстрації актів цивільного стану Калинівського районного управління юстиції Вінницької області 24 квітня ХХХХ року, актовий запис № Х.

У зв’язку з тим, що з ХХХХ року я, ХХХХХХХХ Ольга Миронівна утримую двох дітей - ХХХХХХХХ Віталія Олександровича ХХХХ року народження та ХХХХХХХХ Дмитра Дмитровича ХХХХ року народження, маю тяжке матеріальне становище.

Крім того, з 26 серпня до 05 вересня ХХХХ року я перебувала на лікуванні у Міській клінічній лікарні екстреної медичної допомоги в м. Запоріжжя, що спричинило додаткові витрати.

Враховуючи підвищення цін на оплату комунально-житлових послуг та вищенаведені обставин я не маю можливості в повній мірі забезпечувати ХХХХХХХХ Віталія Олександровича матеріально.

Згідно з ст. 199 СК України, якщо повнолітній син, дочка продовжують навчання та потребують матеріальної допомоги, батьки зобов’язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років.

Відповідно до ч.1 ст. 192 СК України, розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров’я когось із них та в інших випадках, передбачених СК України.

Згідно ст. 181 СК України, за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі.

 

На підставі вищевикладеного та керуючись ч.1 ст. 192, ст. ст. 181, 199 СК України, ч.1 ст.110, ст.ст.118-120 ЦПК України,

ПРОШУ:

1. Збільшити розмір аліментів та щомісячно стягувати аліменти із ХХХХХХХХ Олександра Михайловича, 30 квітня ХХХХ року народження, який зареєстрований у м. Дрогобич, вул. ХХХХ буд. 62, кв. Х Львівська обл. на користь ХХХХХХХХ Ольги Миронівни на утримання повнолітнього сина ХХХХХХХХ Віталія Олександровича, 04 липння ХХХХ р.н., аліменти в твердій грошовій сумі у розмірі 4000 (чотири тисячі), щомісячно до закінчення ним навчального закладу, але не довше ніж до досягнення ним 23-х років.

2. Допустити негайне виконання судового рішення в частині стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць.

 

ДОДАТКИ:

1.Позовна заява - 1 прим.
2.Копія рішення Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області про стягнення аліментів – 2 прим.
3.Копія паспорту та ІДН ХХХХХХХХ Ольги Миронівни - 2 прим.
4.Копія свідоцтва про народження ХХХХХХХХ Віталія Олександровича - 2 прим.
5. Копія паспорту та ІДН ХХХХХХХХ Віталія Олександровича – 2 прим.
6. Копія паспорту та ІДН ХХХХХХХХ Олександра Михайловича – 2 прим.
7.Копія свідоцтва про народження ХХХХХХХХ Дмитра Дмитровича - 2 прим.
8. Довідка Шевченківського РЦЗ м. Запоріжжя – 2 прим.
9. Довідка УПФУ в Шевченківському районі м. Запоріжжя – 2 прим.
10.Виписка індивідуальних відомостей про застраховану особу з Пенсійного фонду України -2 прим.
11. Довідка про навчання ХХХХХХХХ Віталія Олександровича в Національній академії Національної гвардії України – 2 прим.
12. Довідка про доходи ХХХХХХХХ Віталія Олександровича – 2 прим.
13. Копія договору оренди житла – 2 прим.
14. Довідка з Міської клінічної лікарні екстреної медичної допомоги в м. Запоріжжя – 2 прим.

 

«___»____________ХХХХ ХХХХХХХХ Ольга Миронівна

www.advokat-rozluchennya.com.ua

позовна заява про збільшення розміру аліментів, позовна заява про збільшення розміру аліментів зразок, позовна заява про збільшення розміру аліментів 2017, 2018, 2019, 2020. исковое заявление об увеличении размера алиментов, исковое заявление об увеличении размера алиментов образец, исковое заявление об увеличении размера алиментов 2017, 2018, 2019, 2020. the claim to increase the size of maintenance claim is to increase the amount of maintenance sample claim is to increase the amount of maintenance 2017, 2018, 2019, 2020.

Складання процессуальниих документів

Ми допоможемо Вам швидко і в призначені строки підготувати усі документи.

Подача документів у суди

Ми допоможемо Вам заощадити час, провівши усю предсудову процеуру замість Вас.

Участь у судових засіданнях

Ми допоможемо Вам заощадити час, вирішити проблеми без зайвих переживань і витрат.

100% результату по вашій справі

Ми проведемо аналіз вашої ситуації і допоможемо знайти вихід із найскладнішої ситуації.

Досягнення

Посвідчення, дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, підвищення кваліфікації, нагороди, свідоцтво адвоката, атестат доцента, диплом к.ю.н.

Докладніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Людмила Савєнко

"Велике дякую Скрябіну Олексію Миколайовичу за допомогу у розлученні. Якби не він, я ще довго б мучалася б зі своїм колишнім чоловіком. Дуже дякую!!!!!!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru