Рейтинг@Mail.ru
Позовна заява про стягнення аліментів на неповнолітню дитину в твердій грошовій сумі

АДВОКАТ - СКРЯБІН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ПРАВОЗАХИСНИК РОКУ 2010, СТАЖ РОБОТИ У ГАЛУЗІ ПРАВА З 2005 РОКУ, СВІДОЦТВО ПРО ПРАВО НА заняття адвокатською діяльністю №639 ВІД 14.09.2007Р.

Позовна заява про стягнення аліментів на неповнолітню дитину в твердій грошовій сумі

 

Комунарський районний суд
м. Запоріжжя
69104, м.Запоріжжя, вул.Малиновського, 7
Веб-сайт:
http://km.zp.court.gov.ua
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефони: (061) 287-04-8169104

 

Позивач
ХХХХХХ Марина Леонідівна, 20.04.ХХХХ р.н.,
Зареєстрована за адресою:
69118, м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХХ буд ХХ кв. 2
Фактично мешкаю за адресою:
69000, м.Запоріжжя, вул. ХХХХХХХХ буд Х, кв. 80,
Тел.: ХХХХХХХХХХХ
Повідомлення прошу надсилати за адресою мого фактичного проживання

 

Відповідач
ХХХХХ Сергій Леонідович, 25.03.ХХХХ р.н.,
Зареєстрований за адресою:
69118, м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХХ, буд. ХХ, кв.2,
тел. ХХХХХХХХХХ

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про стягнення аліментів на неповнолітню дитину в твердій грошовій сумі

24 вересня ХХХХр. між мною ХХХХХ Мариною Леонідівною – Позивач по справі та ХХХХХХХ Сергієм Леонідовичем – Відповідачем по справі був укладений шлюб, який зареєстрований Комунарським відділом реєстрації актів цивільного стану Запорізького міського управління юстиції, про що зроблений актовий запис №ХХ, про що свідчить свідоцтво про шлюб (копія додається).

У спільному шлюбі, а саме 19.12.ХХХХр. у нас народилась донька ХХХХХХ Аріна Сергіївна, про що свідчить свідоцтво про народження дитини зареєстровано в Комунарському відділі реєстрації актів цивільного стану Запорізького міського управління юстиції, про що зроблений актовий запис №ХХ, копія якого додається.

На сьогоднішній день наші стосунки фактично припинені. Батько моєї неповнолітньої доньки, ХХХХХХ Сергій Леонідович з початку ХХХХ року у вихованні неповнолітньої дитини ХХХХХХ Аріни Сергіївни участі не бере, коштів на її утримання не надає. Гроші на утримання нашої дитини відмовляється платити, приховує свій дійсний заробіток. Відповідач не надає будь-якої матеріальної допомоги, необхідної для утримання та виховання нашої дитини, тому я вимушена поставити питання про стягнення аліментів та звернутись до суду. Матеріальної допомоги від держави, я також не отримую, тому наша неповнолітня донька ХХХХХХХХ Аріна Сергіївна знаходиться на повному моєму утриманні.

Я, ХХХХХХХХ Марина Леонідівна, 20.04.ХХХХ р.н., зареєстрована за адресою: 69118, м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХХ буд Х, кв. 2 але фактично мешкаю за адресою: 69000, м.Запоріжжя, вул. ХХХХХХ 5 А, кв. 80 разом з неповнолітньою дитиною ХХХХХХХ Аріною Сергіївно. 19.12.ХХХХ р.н., документ який підтверджує фактичне проживання мене з дитино за адресою: 69000, м.Запоріжжя, вул. ХХХХХХ 5 А, кв. 80 зобов’язуюсь представити на судовому засіданні.

Відповідач по справі а саме ХХХХХХ Сергій Леонідович, 25.03.ХХХХ р.н. працює у ТОВ ХХХХХХХХХ, Юридична адреса: 69041, м Запоріжжя, вул. ХХХХХХ, 19, к. 15, Фактична адреса: 69076, м Запоріжжя, вул. ХХХХХХХХ, 3, Телефон основний: (061) ХХХХ, Телефон бухгалтера: (061) ХХХХХХХ, Телефони контактні: (061) ХХХХХХХ, (061) ХХХХХХ, Електронна пошта: ХХХХХХХ, Сайт: ХХХХХХ та має дохід у розмірі від 50000 (п’ятдесяти тисяч) грн. до 70000 (сімдесяти тисяч) грн.

На підставі викладеного й відповідно до ст. 180, ч. З ст. 181, ч. 2 ст. 183, ст. 184, ч. 2 ст. 191 СК України, керуючись статтями 3, 15, 78, 118-120 ЦПК України,

ПРОШУ:

1.Стягнути  з ХХХХХХХХ Сергія Леонідовича, 25.03.ХХХХ р.н., аліменти на мою користь на утримання доньки, ХХХХХХХХ Аріни Сергіївни 19.12.ХХХХ р.н. у твердій грошовій сумі у розмірі 15000 (п’ятнадцяти тисяч) грн. щомісяця, починаючи стягувати з моменту подання позову до досягнення дитини повноліття.

2. Судові витрати покласти на відповідача по справі

  ДОДАТКИ:

  1. Копія паспорта та ІДН позивача -2 прим.
  2. Копія свідоцтва про шлюб -2 прим.
  3. Копія свідоцтва про народження доньки -2 прим.
    1. Копія позовної заяви.
    2. Клопотання про витребування доказів – 1прим.

 

18.01.ХХХХ року                                                                                                          ХХХХХХХХХХ Марина Леонідівна

 

www.advokat-rozluchennya.com.ua

позовна заява про стягнення аліментів, позовна заява про стягнення аліментів на дитину, позовна заява про стягнення аліментів зразок, зразок позовної заяв про стягнення аліментів, позовна заява про стягнення аліментів зразок, позовна заява про стягнення аліментів на повнолітню, заперечення на позовну заяву про стягнення аліментів, позовна заява про стягнення аліментів +на дружину, позовна заява про стягнення аліментів на навчання, позовна заява про стягнення аліментів 2017,2018,2019,2020. исковое заявление о взыскании алиментов, исковое заявление о взыскании алиментов ребенка, исковое заявление о взыскании алиментов образец, образец искового заявления о взыскании алиментов, исковое заявление о взыскании алиментов образец, исковое заявление о взыскании алиментов на совершеннолетнего, отрицание на исковое заявление о взыскании алиментов, исковое заявление о взыскании алиментов на жену, исковое заявление о взыскании алиментов на обучение, исковое заявление о взыскании алиментов 2017,2018,2019,2020. the claim for alimony, the claim for alimony a child, the claim for alimony sample, the sample claim for alimony, the claim for alimony pattern, the claim for alimony for adults negation on the petition alimony, the claim for alimony his wife, the claim for alimony training, the claim for alimony 2017,2018,2019,2020.

Складання процессуальниих документів

Ми допоможемо Вам швидко і в призначені строки підготувати усі документи.

Подача документів у суди

Ми допоможемо Вам заощадити час, провівши усю предсудову процеуру замість Вас.

Участь у судових засіданнях

Ми допоможемо Вам заощадити час, вирішити проблеми без зайвих переживань і витрат.

100% результату по вашій справі

Ми проведемо аналіз вашої ситуації і допоможемо знайти вихід із найскладнішої ситуації.

Досягнення

Посвідчення, дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, підвищення кваліфікації, нагороди, свідоцтво адвоката, атестат доцента, диплом к.ю.н.

Докладніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru