Рейтинг@Mail.ru
Позовна заява про розірвання шлюбу (Зразок 4)

АДВОКАТ - СКРЯБІН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ПРАВОЗАХИСНИК РОКУ 2010, СТАЖ РОБОТИ У ГАЛУЗІ ПРАВА З 2005 РОКУ, СВІДОЦТВО ПРО ПРАВО НА заняття адвокатською діяльністю №639 ВІД 14.09.2007Р.

Шевченківський районний суд
м. Запоріжжя
69071, м. Запоріжжя, вул. Чарівна 117 "а"
Веб-сайт: http://sh.zp.court.gov.ua
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон: (061) 287-21-11

 

Позивач: ХХХХХХХХ Віктор Борисович,
23 липня ХХХХ року народження,
проживаю за адресою:
69039, м.Запоріжжя, вул.ХХХХ 46/1
телефон: ХХХХХХХ
На підставі договору про надання
правової допомоги мої інтереси
(позивача) довіряю представляти
адвокату
Скрябіну Олексію Миколайовичу
69039, м. Запоріжжя, вул. Тимірязева, 36
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон: (066) 777-37-33

 

Відповідач: ХХХХХХХХ Лариса
Олександрівна, 24 грудня ХХХХ року
народження,
зареєстрована за адресою:
69039, м. Запоріжжя,
вул. ХХХХХХХ, буд. 53/9
телефон: ХХХ.

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про розірвання шлюбу

 

25 березня ХХХХ року Відділом реєстрації актів громадянського стану Орджонікідзевського району м. Запоріжжя зареєстровано шлюб між мною, ХХХХХХХХ Віктором Борисовичем, 23 липня ХХХХ року народження та ХХХХХХХХ Ларисою Олександрівною, 24 грудня ХХХХ року народження, про що зроблено актовий запис № Х.

Від спільного шлюбу неповнолітніх дітей не маємо.

Спільне життя з Відповідачем не склалося через відсутність взаєморозуміння між нами, розходження поглядів на сімейні відносини та сімейні обов’язки з ведення спільного господарства. У нас різні погляди на життя. Відповідач нехтує сімейними цінностями, у зв’язку з чим виникають постійні сварки.

Фактичні шлюбні відносини між мною та Відповідачем припиненні з початку ХХХХ року, спільне господарство не ведеться.

За таких обставин вважаю, що подальше спільне життя з Відповідачем та збереження шлюбу є неможливим і суперечить моїм інтересам.

Спору про поділ майна не має.

Відповідач заперечує проти розірвання шлюбу у зв’язку з чим я вимушений звернутись до суду. 

Відповідно до ч. 2 ст.104 Сімейного кодексу України однією з підстав припинення шлюбу є його розірвання.

Частиною 3 ст. 105 Сімейного кодексу України встановлено, що шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до статті 110 цього кодексу .

Згідно з ч. 1. ст. 110 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним з подружжя.

Відповідно до ст. 112 Сімейного кодексу України, суд з'ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини-інваліда та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

 

На підставі вищевикладеного та керуючись ч. 2 ст. 104, ч.3 ст. 105, ч.1 ст. 110, ст. 112 СК України, ч.1 ст. 109 ЦПК України, ст.ст. 119-120 ЦПК України,

 

ПРОШУ:

  1. Шлюб між мною, ХХХХХХХХим Віктором Борисовичем, 23 липня ХХХХ року народження та ХХХХХХХХ Ларисою Олександрівною, 24 грудня ХХХХ року народження зареєстрований Відділом реєстрації актів громадянського стану Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, актовий запис № ХХ – розірвати.

 

 

ДОДАТКИ:

1.Копія позовної заяви - 1 прим

2.Копія свідоцтва про шлюб - 2 прим.

3.Копія паспорту та ІДН ХХХХХХХХа Віктора Борисовича - 2 прим.

4.Квитанція про сплату судового збору – 551 грн. 20 коп.

 

 

 

12.10.ХХХХ ХХХХХХХХ Віктор Борисович

www.advokat-rozluchennya.com.ua

позовна заява про розірвання шлюбу, позовна заява про розірвання шлюбу зразок, зразки позовних заяв про розірвання шлюбу, позовна заява про розірвання шлюбу 2017, 2018, 2019, 2020 зразок, , позовна заява про розірвання шлюбу та аліменти, позовна заява про розірвання шлюбу 2017, 2018, 2019, 2020, заперечення на позовну заяву про розірвання шлюбу, позовна заява про розірвання шлюбу без дітей. исковое заявление о расторжении брака, исковое заявление о расторжении брака образец, образцы исковых заявлений о расторжении брака, исковое заявление о расторжении брака 2017, 2018, 2019, 2020 образец, , исковое заявление о расторжении брака и алименты, исковое заявление о расторжении брака 2017, 2018, 2019, 2020, отрицание на исковое заявление о расторжении брака, исковое заявление о расторжении брака без детей. the claim for divorce, the claim for divorce specimen samples writs of divorce, the claim for divorce 2017, 2018, 2019, 2020 pattern, the claim for divorce and alimony , the claim for divorce in 2017, 2018, 2019, 2020, objections to petition for divorce, the claim for divorce without children.

Складання процессуальниих документів

Ми допоможемо Вам швидко і в призначені строки підготувати усі документи.

Подача документів у суди

Ми допоможемо Вам заощадити час, провівши усю предсудову процеуру замість Вас.

Участь у судових засіданнях

Ми допоможемо Вам заощадити час, вирішити проблеми без зайвих переживань і витрат.

100% результату по вашій справі

Ми проведемо аналіз вашої ситуації і допоможемо знайти вихід із найскладнішої ситуації.

Досягнення

Посвідчення, дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, підвищення кваліфікації, нагороди, свідоцтво адвоката, атестат доцента, диплом к.ю.н.

Докладніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru