Рейтинг@Mail.ru
Позовна заява про розірвання шлюбу (Зразок 3)

АДВОКАТ - СКРЯБІН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ПРАВОЗАХИСНИК РОКУ 2010, СТАЖ РОБОТИ У ГАЛУЗІ ПРАВА З 2005 РОКУ, СВІДОЦТВО ПРО ПРАВО НА заняття адвокатською діяльністю №639 ВІД 14.09.2007Р.

Ленінський районний суд
м. Запоріжжя
69006, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України
( вул.40 років Радянської України ), 1/2
Веб-сайт: http://ln.zp.court.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефони: (061) 283-08-13

 

Позивач: ХХХХХХХ Володимир Вікторович,
06.04.ХХХХ року народження,
зареєстрований за адресою: 69009,
м. Запоріжжя,
вул. ХХХХХХХХ,2, кв.ХХ.
телефон: ХХХХХХХХ

 

Відповідач: ХХХХХХ Єлізавета Анатоліївна,
18.09.ХХХХ року народження,
зареєстрована та проживає за адресою:
69069, м. Запоріжжя,
вул. ХХХХХХХХ, 6.
телефон: ХХХХХХХХХХ

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

ПРО РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ

 

6 лютого ХХХХ року між мною, ХХХХХ Володимиром Вікторовичем 6 квітня ХХХХ року народження – Позивачем  по справі та ХХХХХХ Єлізаветою Анатоліївною 18 вересня ХХХХ року народження – Відповідачем по справі в Орджонікідзевському відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Запорізького міського управління юстиції був зареєстрований шлюб, актовий запис № Х, що підтверджується свідоцтвом про шлюб серії 1-ХХ № ХХ.

Від спільного шлюбу маємо малолітню дитину – доньку ХХХХХ Віру Володимирівну, 23 червня ХХХХ року народження, що підтверджується свідоцтвом про народження, виданим Зеленоградським відділом РАЦС Управління РАЦС Москви від 1 липня ХХХХ року, актовий запис №Х.

Дитина проживає разом з матір’ю – Відповідачем по справі.

Спільне життя з Відповідачем не склалося через відсутність взаєморозуміння між нами, розходження поглядів на сімейні відносини та сімейні обов’язки з ведення спільного господарства. У нас різні погляди на життя  і часто виникають сварки. З вини обох сторін сумісне життя і збереження сім ї стали неможливими.

З березня ХХХХ року разом не проживаємо, фактичні шлюбні відносини між мною та Відповідачем припиненні, спільне господарство не ведеться.

За таких обставин вважаю, що подальше спільне життя з Відповідачем та збереження шлюбу є неможливим і суперечить  моїм інтересам.

Спору про поділ майна не має.

Питання про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини – Білаш Віри Володимирівни вирішується в іншому провадженні.

Підстав для примирення не вбачаю.

Відповідно до ч. 2 ст.104 Сімейного кодексу України однією з підстав припинення шлюбу є його розірвання.

Частиною 3 ст. 105 Сімейного кодексу України встановлено, що шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до статті 110 цього кодексу .

Згідно  ч. 1. ст. 110 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним з подружжя.

Відповідно до ст. 112 СК України, суд з'ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини-інваліда та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

На підставі вищевикладеного та керуючись ч. 2 ст. 104, ч.3 ст. 105, ч.1 ст. 110, ст. 112 СК України, ст. 109 ЦПК України, ст.ст. 118-120 ЦПК України,

 

ПРОШУ:

1. Шлюб між мною ХХХХХХ Володимиром Вікторовичем 6 квітня ХХХХ року народження та ХХХХХХ Єлізаветою Анатоліївною 18 вересня ХХХХ року народження, який зареєстрований в Орджонікідзевському відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Запорізького міського управління юстиції, актовий запис № Х – розірвати.

ДОДАТКИ:

  1. Позовна заява - 1 прим
  2. Копія свідоцтва про шлюб - 2 прим.
  3. Копія паспорту та ІДН ХХХХХ Володимира Вікторовича- 2 прим.
  4. Копія свідоцтва про народження ХХХХХХ Віри Володимирівни - 2 прим.
  5. Квитанція про сплату судового збору – 551 грн 20 коп.

 

 

19.07.ХХХХ                                                            ХХХХХХ Володимир Вікторович

www.advokat-rozluchennya.com.ua

позовна заява про розірвання шлюбу, позовна заява про розірвання шлюбу зразок, зразки позовних заяв про розірвання шлюбу, позовна заява про розірвання шлюбу 2017, 2018, 2019, 2020 зразок, позовна заява про розірвання шлюбу та аліменти, позовна заява про розірвання шлюбу 2017,2018,2019,2020, заперечення +на позовну заяву про розірвання шлюбу, позовна заява про розірвання шлюбу без дітей. исковое заявление о расторжении брака, исковое заявление о расторжении брака образец, образцы исковых заявлений о расторжении брака, исковое заявление о расторжении брака 2017, 2018, 2019, 2020 образец,, исковое заявление о расторжении брака + и алименты, исковое заявление о расторжении брака 2017, 2018, 2019, 2020, отрицание на исковое заявление о расторжении брака, исковое заявление о расторжении брака без детей. the claim for divorce, the claim for divorce specimen samples writs of divorce, the claim for divorce 2017, 2018, 2019, 2020 pattern, the claim for divorce and alimony, the claim for divorce in 2017, 2018, 2019, 2020, objections to petition for divorce, the claim for divorce without children.

Складання процессуальниих документів

Ми допоможемо Вам швидко і в призначені строки підготувати усі документи.

Подача документів у суди

Ми допоможемо Вам заощадити час, провівши усю предсудову процеуру замість Вас.

Участь у судових засіданнях

Ми допоможемо Вам заощадити час, вирішити проблеми без зайвих переживань і витрат.

100% результату по вашій справі

Ми проведемо аналіз вашої ситуації і допоможемо знайти вихід із найскладнішої ситуації.

Досягнення

Посвідчення, дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, підвищення кваліфікації, нагороди, свідоцтво адвоката, атестат доцента, диплом к.ю.н.

Докладніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru