Рейтинг@Mail.ru
Позовна заява про розірвання шлюбу (Зразок 2)

АДВОКАТ - СКРЯБІН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ПРАВОЗАХИСНИК РОКУ 2010, СТАЖ РОБОТИ У ГАЛУЗІ ПРАВА З 2005 РОКУ, СВІДОЦТВО ПРО ПРАВО НА заняття адвокатською діяльністю №639 ВІД 14.09.2007Р.

Комунарський районний суд
м. Запоріжжя
69104, м.Запоріжжя, вул.Малиновського, 7
Веб-сайт:http://km.zp.court.gov.ua
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефони:
(061) 287-04-8169104

Позивач
ХХХХХХХ Марина Леонідівна, 20.04.ХХХХ р.н.,
Зареєстрована за адресою:
69118, м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХХХХ буд Х, кв. 2
Тел.: ХХХХХХХХ

Відповідач
ХХХХХХ Сергій Леонідович, 25.03.ХХХХ р.н.,
69118, м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХХ, буд. Х, кв.2,
тел. ХХХХХХХХ

ПОЗОВНА ЗАЯВА

Про розірвання шлюбу

 

24 вересня ХХХХр. між мною ХХХХХХХ Мариною Леонідівною та ХХХХХХХ Сергієм Леонідовичем був укладений шлюб, який зареєстрований Комунарським відділом реєстрації актів цивільного стану Запорізького міського управління юстиції, про що зроблений актовий запис №Х, про що свідчить свідоцтво про шлюб (копія додається).

У спільному шлюбі, а саме 19.12.ХХХХр. у нас народилась донька ХХХХХХХ Аріна Сергіївна, про що свідчить свідоцтво про народження дитини яке зареєстровано в Комунарському відділі реєстрації актів цивільного стану Запорізького міського управління юстиції, про що зроблений актовий запис №Х, копія якого додається.

Спільне життя з Відповідачем не склалося через відсутність взаєморозуміння між нами, розходження поглядів на сімейні відносини та сімейні обов’язки з ведення спільного господарства.

Фактичні сімейні відносини між мною та Відповідачем припинились з грудня ХХХХ року.

З вини обох сторін сумісне життя і збереження сім ї стали неможливими. Я зрозуміла, що у нас різні погляди на життя та часто виникають сварки.

Подальше спільне проживання та збереження шлюбу неможливі.

Підстав для примирення не вбачаю.

Відповідно до ч. 2 ст.104 Сімейного кодексу України однією з підстав припинення шлюбу є його розірвання.

Частиною 3 ст. 105 Сімейного кодексу України встановлено, що шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до статті 110 цього кодексу .

Згідно  ч. 1. ст. 110 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним з подружжя.

В ст. 112 Сімейного кодексу України встановлені підстави для розірвання шлюбу за позовом одного з подружжя.

Після розірвання шлюбу залишаю за собою прізвище – дошлюбне - ХХХХХХХ

На підставі викладеного, керуючись с. 3,15, 110, 118-120, 157 ЦПК України та ст. 104, 105,110, 112, 115 Сімейного Кодексу України,

ПРОШУ:

1.Шлюб між ХХХХХХХ Мариною Леонідівною 20.04.ХХХХ р.н.,  та ХХХХХХХ Сергієм Леонідовичем, 25.03.ХХХХ р.н., який зареєстрований Комунарським відділом реєстрації актів цивільного стану Запорізького міського управління юстиції, актовий запис №ХХ- розірвати

2. Судові витрати покласти на відповідача

ДОДАЮ:

  1. Копію позовної заяви
  2. Копія паспорта та ІДН позивача -2 прим.
  3. Копія свідоцтва про шлюб -2 прим.
  4. Копія свідоцтва про народження доньки -2 прим.
  5. Квитанція про сплату судового збору -551,20 грн.

 

30.01.ХХХХ року                                                                            ХХХХХХХ Марина Леонідівна

 

 

www.advokat-rozluchennya.com.ua

позовна заява про розірвання шлюбу, позовна заява про розірвання шлюбу зразок, зразки позовних заяв про розірвання шлюбу, позовна заява про розірвання шлюбу 2017,2018,2019,2020 зразок, , позовна заява про розірвання шлюбу та аліменти, позовна заява про розірвання шлюбу 2017, 2018, 2019, 2020, заперечення на позовну заяву про розірвання шлюбу, позовна заява про розірвання шлюбу без дітей. исковое заявление о расторжении брака, исковое заявление о расторжении брака образец, образцы исковых заявлений о расторжении брака, исковое заявление о расторжении брака 2017,2018,2019,2020 образец,, исковое заявление о расторжении брака и алименты, исковое заявление о расторжении брака 2017, 2018, 2019, 2020, отрицание на исковое заявление о расторжении брака, исковое заявление о расторжении брака без детей. the claim for divorce, the claim for divorce specimen samples writs of divorce, the claim for divorce 2017, 2018, 2019, 2020 pattern, the claim for divorce and alimony, the claim for divorce in 2017, 2018, 2019, 2020, objections to petition for divorce, the claim for divorce without children.

Складання процессуальниих документів

Ми допоможемо Вам швидко і в призначені строки підготувати усі документи.

Подача документів у суди

Ми допоможемо Вам заощадити час, провівши усю предсудову процеуру замість Вас.

Участь у судових засіданнях

Ми допоможемо Вам заощадити час, вирішити проблеми без зайвих переживань і витрат.

100% результату по вашій справі

Ми проведемо аналіз вашої ситуації і допоможемо знайти вихід із найскладнішої ситуації.

Досягнення

Посвідчення, дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, підвищення кваліфікації, нагороди, свідоцтво адвоката, атестат доцента, диплом к.ю.н.

Докладніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru