Рейтинг@Mail.ru
Позовна заява про розірвання шлюбу (Зразок 1)

АДВОКАТ - СКРЯБІН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ПРАВОЗАХИСНИК РОКУ 2010, СТАЖ РОБОТИ У ГАЛУЗІ ПРАВА З 2005 РОКУ, СВІДОЦТВО ПРО ПРАВО НА заняття адвокатською діяльністю №639 ВІД 14.09.2007Р.

Амур-Нижньодніпровський районний суд
м. Дніпропетровська
49083, м. Дніпро, вул. Новоселівська, 9
Веб-сайт: http://an.dp.court.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефони: (0562) 23-86-18

Позивач: ХХХХХХХ  Тетяна Миколаївна,
08.12.ХХХХ року народження,
зареєстрована за адресою: 49083,
м. Дніпропетровськ, вул. ХХХХ, буд.Х, кв.8
тел.:ХХХХХХХХ

Відповідач: ХХХХ Володимир Михайлович,
25.08.ХХХХ року народження,
зареєстрований за адресою: 49083,
м. Дніпропетровськ, вул. ХХХХХ, буд.Х, кв.8
тел.: відсутній

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про розірвання шлюбу

10 січня ХХХХ року Індустріальним відділом реєстрації актів цивільного стану управління юстиції м. Дніпропетровська між мною, ХХХХХ Тетяною Миколаївною, 08 грудня ХХХХ р.н. та ХХХХХХХ Володимиром Михайловичем, 25 серпня ХХХХ р.н. зареєстровано шлюб 10 січня ХХХХ року, про що зроблено актовий запис № Х.

Від спільного шлюбу неповнолітніх дітей не маємо.

Спільне життя з Відповідачем не склалося через відсутність взаєморозуміння між нами, розходження поглядів на сімейні відносини та сімейні обов’язки з ведення спільного господарства. З вини обох сторін сумісне життя і збереження сім ї стали неможливими.

З липня 2000 року фактично сімейні відносини припинилися.

За таких обставин вважаю, що подальше спільне життя з Відповідачем та збереження шлюбу є неможливим і суперечить  моїм інтересам.

Спору про поділ майна не має.

Підстав для примирення не вбачаю.

Відповідно до ч. 2 ст.104 Сімейного кодексу України однією з підстав припинення шлюбу є його розірвання.

Частиною 3 ст. 105 Сімейного кодексу України встановлено, що шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до статті 110 цього кодексу .

Згідно  ч. 1. ст. 110 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним з подружжя.

Відповідно до ст. 112 СК України, суд з'ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини-інваліда та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Після розірвання шлюбу залишаю за собою прізвище  – ХХХХХ.

На підставі вищевикладеного та керуючись ч. 2 ст. 104, ч.3 ст. 105, ч.1 ст. 110, ст. 112 СК України, ст. 109 ЦПК України, ст.ст. 119-120 ЦПК України,

ПРОШУ:

  1. Шлюб між мною ХХХХХХ Тетяною Миколаївною, 08 грудня ХХХХ року народження та  ХХХХХХХХ Володимиро Михайловичем, 25 серпня ХХХХ року народження, який зареєстрований уІндустріальному відділі реєстрації актів цивільного стану управління юстиції м. Дніпропетровська– розірвати.

ДОДАТКИ:

  1. Позовна заява - 1 прим.
  2. Копія свідоцтва про шлюб - 2 прим.
  3. Копія паспорту та ІДН ХХХХХХ Тетяни Миколаївни - 2 прим.
  4. Клопотання про розгляд справи без участі та присутності – 1 прим.
  5. Заява про отримання судових повісток, повідомлень в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення -1 прим.
  6. Квитанція про сплату судового збору – 551 грн. 20 коп.

«___»__________ХХХХ, , , , ХХХХХХХХ Тетяна Миколаївна

www.advokat-skriabin.com

позовна заява про розірвання шлюбу, позовна заява про розірвання шлюбу зразок, зразки позовних заяв про розірвання шлюбу, позовна заява про розірвання шлюбу 2017,2018,2019,2020 зразок, , позовна заява про розірвання шлюбу та аліменти, позовна заява про розірвання шлюбу 2017,2018,2019,2020, заперечення на позовну заяву про розірвання шлюбу, позовна заява про розірвання шлюбу без дітей. исковое заявление о расторжении брака, исковое заявление о расторжении брака образец, образцы исковых заявлений о расторжении брака, исковое заявление о расторжении брака 2017,2018,2019,2020 образец,, исковое заявление о расторжении брака и алименты, исковое заявление о расторжении брака 2017 , 2018,2019,2020, отрицание на исковое заявление о расторжении брака, исковое заявление о расторжении брака без детей. the claim for divorce, the claim for divorce specimen samples writs of divorce, the claim for divorce 2017,2018,2019,2020 pattern, the claim for divorce and alimony, the claim for divorce in 2017, 2018,2019,2020, objections to petition for divorce, the claim for divorce without children.

Складання процессуальниих документів

Ми допоможемо Вам швидко і в призначені строки підготувати усі документи.

Подача документів у суди

Ми допоможемо Вам заощадити час, провівши усю предсудову процеуру замість Вас.

Участь у судових засіданнях

Ми допоможемо Вам заощадити час, вирішити проблеми без зайвих переживань і витрат.

100% результату по вашій справі

Ми проведемо аналіз вашої ситуації і допоможемо знайти вихід із найскладнішої ситуації.

Досягнення

Посвідчення, дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, підвищення кваліфікації, нагороди, свідоцтво адвоката, атестат доцента, диплом к.ю.н.

Докладніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Миколай Кружевніков

"Вдячен своєму адвокату - Скрябіну Олексію Миколайовичу, котрий допоміг мені з розлученням, на котре не була згодна моя, вже колишня, дружина"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru