Рейтинг@Mail.ru
Позовна заява про позбавлення батьківських прав (Зразок 1)

АДВОКАТ - СКРЯБІН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ПРАВОЗАХИСНИК РОКУ 2010, СТАЖ РОБОТИ У ГАЛУЗІ ПРАВА З 2005 РОКУ, СВІДОЦТВО ПРО ПРАВО НА заняття адвокатською діяльністю №639 ВІД 14.09.2007Р.

Шевченківському районному суду
м. Запоріжжя
69071, м. Запоріжжя,
вул. Чарівна 117 а,
тел. (061) 287-21-11

Позивач 1
ХХХХХХХ Вікторія Григорівна,
13.06.ХХХХр. н.
Зареєстрована та проживаю за адресою:
69096, м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХХ 27-а, кв. Х
тел. ХХХХХХХ

Позивач 2
ХХХХХХХ Євгенія Олександрівна,
15.10.ХХХХ р.н.,
Зареєстрована за адресою:
69000, м.Запоріжжя, вул. ХХХХХ 62, кв. Х
Фактично проживаю за адресою:
69000, м.Запоріжжя, вул. ХХХХ 27-а, кв. Х
Тел.: ХХХХХХХ

Відповідач
ХХХХХХХ Олександр Олександрович,
07.03.ХХХХ р. н.,
69068,вул. ХХХХХХХ, буд. Х, кв. 15
тел. ХХХХХХХ

Третя особа
Орган опіки та піклування
районної адміністрації
Запорізької міської Ради
по Шевченківському району, 69068,
м. Запоріжжя, вул. Моторобудівників 34

 

Позовна заява

про позбавлення батьківських прав

27.03.ХХХХ між ХХХХХХХ Ольгою Олександрівною і ХХХХХХХ Олександром Олександровичем був укладений шлюб, який зареєстрований Заводським відділом реєстрації актів цивільного стану міністерства юстиції України в м. Запоріжжі.

Від цього шлюбу, а саме 15 жовтня ХХХХХХХ року, в них народилась донька - Клюєва Євгенія Олександрівна, що підтверджується свідоцтвом про народження № ХХХХХХ (копія додається).

15.03.ХХХХ шлюб між Клюєвою Ольгою Олександрівною і Клюєвим Олександром Олександровичем був розірваний, що підтверджується свідоцтвом про розірвання шлюбу від 12 червня ХХХХ року, актовий запис №Х у відділ реєстрації актів громадянського стану Заводського районного управління юстиції м.Запоріжжя, Україна (копія додається).

Після розірвання шлюбу неповнолітня Клюєва Євгенія Олександрівна залишалась проживати разом зі своєю матір’ю Клюєвою Ольгою Олександрівною.

Батько – неповнолітньої - Клюєвої Євгенії Олександрівни а саме Клюєв Олександр Олександрович у ХХХХ році уклав шлюб з громадянкою Вікторією Григорівною 13.06.ХХХХ р. н. (позивачем по справі) однак цей шлюб був розірваний 10 жовтня ХХХХ року, що підтверджується свідоцтвом про розірвання шлюбу виданим Ленінським відділом реєстрації актів цивільного стану Запорізького міського управління юстиції, актовий запис №Х.

За час цього шлюбу громадянка ХХХХХХХ Вікторія Григорівна 13.06.ХХХХ р. н. познайомилась з донькою ХХХХХХХ Олександра Олександровича- а саме ХХХХХХХ Євгенією Олександрівною та у нас були теплі, сімейні стосунки, які продовжуються до теперішнього часу.

26 липня ХХХХ року мати ХХХХХХХ Євгенії Олександрівні - а саме ХХХХХХХ Ольга Олександрівна померла, що підтверджується свідоцтвом про смерть від 29 липня ХХХХ року виданим Заводським відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Запорізького міського управління юстиції, актовий запис №Х.

Після смерті матері у ХХХХХХХ Євгенії Олександрівні єдиною особою, якої вона може довіряти і до кого відчуває близькі сімейні стосунки залишилась тільки ХХХХХХХ Вікторія Григорівна.

З 04.09.ХХХХ року ХХХХХХХ Євгенія Олександрівна фактично проживає разом з ХХХХХХХ Вікторією Григорівною за адресою м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХХ 27 а, кв. Х., що підтверджується актом №Х про фактичне проживання громадян від 28.10.ХХХХ року виданою Центром обслуговування абонентів №Х.

Після розірвання шлюбу між ХХХХХХХ Олександром Олександровичем та ХХХХХХХ Вікторією Григорівною батько ХХХХХХХ Євгенії Олександрівні а саме ХХХХХХХ Олександр Олександрович почав ухилятись від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини ХХХХХХХ Євгенії Олександрівні, жодного разу не відвідав дитину, життям та поведінкою доньки не цікавився, що підтверджується

- характеристикою учениці 9 –Б класу Запорізького навчально виховного комплексу № Х надана директором ЗНВК № Х О.Є. ХХХХХХ 28 серпня ХХХХ року відповідно до якої ХХХХХХХ Олександр Олександрович жодного разу не відвідував батьківські збори, не цікавився станом навчання та виховання доньки, не брав участі у роботі батьківської громадськості класу та комплексу.

- довідкою виданою директором ХХХХХХХХХХ коледжу О.Є. ХХХХХХ, відповідно до якої ХХХХХХХ Євгенія є студенткою II курсу денної форми навчання спеціальності розробка програмного забезпечення. Вихованням ХХХХХХХ займалась тільки мати, ХХХХХХХ Ольга Олександрівна, вона відвідувала батьківські збори, попереджала про відсутність ХХХХХХХ та інше. Батько ХХХХХХХ, ХХХХХХХ Олександр Олександрович участь у вихованні доньки не приймав

Я, ХХХХХХХ Вікторія Григорівна маю можливість забезпечувати фізичний, духовний і моральний розвиток та належні умови життя неповнолітньої ХХХХХХХ Євгенії Олександрівни, про що свідчить акт обстеження умов проживання № 0107/К-67 від 30.10.ХХХХ року Службою у справах дітей Запорізької міської ради по ХХХХХХХ району м. Запоріжжя(міститься в додатках).

Я, ХХХХХХХ Вікторія Григорівна працюю в ТОВ «ХХХХХХХХ» на посаді менеджера та спроможна забезпечити фінансово життя дитини та допомагати їй матеріально, про що свідчить довідка № ХХХХХ від 12.11.ХХХХ видана ТОВ «ХХХХХХХ» про мій сумарний фінансовий дохід, який з 01.05.2015. по 31.10.2015 року склав 21000 тис., дохід за один місяць складає 3500 грн.

Я, ХХХХХХХ Вікторія Григорівна є єдиним власником квартири за адресою: м.Запоріжжя, вул. ХХХХХХХ будинок 27 а, квартира Х, що підтверджується трьома свідоцтвами про право на спадщину за законом та витягами про реєстрацію права власності на квартиру а саме у таких частинах: 1/6-1/3-1/2.

Я, ХХХХХХХ Вікторія Григорівна проживаю у своїй квартирі за адресою: ХХХХХХХ буд.27 А, кв. Х разом зі своїм сином ХХХХХХХ Олексієм Васильовичем 13.11.ХХХХр.н., що підтверджується довідкою Центру Обслуговування Абонетнів №8.

Відповідно до акту обстеження умов проживання від 30.10.ХХХ р.за адресою: вул.Чуйкова маршала будинок 27 а, квартира 92 квартира складається з трьох кімнат, створені відмінні умови для проживання в квартирі чисто, охайно. Всі мешканці в квартирі проживають окремо в різних кімнатах, для проживання дитини створені нормальні умови, стосунки у сім’ї добрі та поважливі.

Між моїм сином ХХХХХХХ Олексієм Васильовичем 13.11.ХХХХр.н. та ХХХХХХХ Євгенією Олександрівною 15.10.ХХХХ р.н. нормальні дружні стосунки, сварок не виникає.

На теперішній час я займаюсь оформленням опікунства стосовно неповнолітньої ХХХХХХХ Євгенією Олександрівною, але оскільки ХХХХХХХ Олександр Олександрович офіційно є батьком неповнолітньої Клюєвої Євгенії я позбавлена можливості завершити процес оформлення опікунства над дитиною.

Вищезазначені мною обставини можуть підтвердити свідки, які з’являться в судове засідання при розгляді цієї справи по суті, а саме ХХХХХХХ Юлія Володимирівна 27 листопада ХХХХ року народження, яка мешкає за адресою м. Запоріжжя вул. ХХХХХХХ, ХХХХХХХ Вадим Миколайович 21 червня ХХХХ року народження, який м. Запоріжжя вул. ХХХХХХХ 62/11, ХХХХХХХ Наталія Миколаївна 11 липня ХХХХ року народження, яка мешкає за адресою м. Запоріжжя вул. ХХХХХХХ 4/134.

На підставі вищевказаного згідно п. 2 ч. 1, ч. 2 ст. 164 Сімейного кодексу України

– «Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він – п.2.ч.1 : ухиляються від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини; ч.2 : Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав з підстав, встановлених пунктами 2, 4 і 5 частини першої цієї статті, лише у разі досягнення ними повноліття» є підставою для позбавлення відповідача батьківських прав.

Відповідно до ст. 165 Сімейного кодексу України – « Право на звернення до суду з позовом про позбавлення батьківських прав мають один з батьків, опікун, піклувальник, особа, в сім’ї якої проживає дитина, заклад охорони здоров’я, навчальний або інший дитячий заклад, в якому вона перебуває, орган опіки та піклування, прокурор, а також сама дитина, яка досягла чотирнадцяти років. (Стаття 165 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3497-IV від 23.02.2006)».

Згідно ч. 4,5 ст. 19 Сімейного кодексу України – «ч. 4: При розгляді судом спорів щодо участі одного з батьків у вихованні дитини, місця проживання дитини, позбавлення та поновлення батьківських прав, побачення з дитиною матері, батька, які позбавлені батьківських прав, відібрання дитини від особи, яка тримає її у себе не на підставі закону або рішення суду, управління батьками майном дитини, скасування усиновлення та визнання його недійсним обов’язковою є участь органу опіки та піклування; ч.5 : Орган опіки та піклування подає суду письмовий висновок щодо розв’язання спору на підставі відомостей, одержаних у результаті обстеження умов проживання дитини, батьків, інших осіб, які бажають проживати з дитиною, брати участь у її вихованні, а також на підставі інших документів, які стосуються справи. У зв’язку з цим треба залучити відділ по Ленінському району Служби по справах дітей Запорізької міської Ради як третю особу, яка не заявляє вимог.

Згідно до п. 16 Пленуму Верховного Суду України № 3 від 30.03.2007 року «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав» ХХХХХХХ Олександр Олександрович «не піклується про фізичний і духовний розвиток дитини, її навчання, підготовку до самостійного життя, зокрема: не забезпечує необхідного харчування, медичного догляду, лікування дитини, що негативно впливає на її фізичний розвиток як складову виховання; не спілкується з дитиною в обсязі, необхідному для її нормального самоусвідомлення; не надає дитині доступу до культурних та інших духовних цінностей; не сприяє засвоєнню нею загальновизнаних норм моралі; не виявляє інтересу до її внутрішнього світу; не створює умов для отримання нею освіти».

ХХХХХХХ Олександр Олександрович 07.03.ХХХХ р. н. не заперечує проти позбавлення його батьківськи прав відносно неповнолітньої ХХХХХХХ Євгенії Олександрівни 15.10.ХХХХ р.н.

На підставі викладеного та згідно з ч. 1, ч. 2 ст. 164, ст. 165 Сімейного кодексу України,

ПРОШУ СУД :

1.Позбавити батьківських прав ХХХХХХХ Олександра Олександровича 07.03.ХХХХ р.н., стосовно неповнолітньої ХХХХХХХ Євгенії Олександрівни 15.10.ХХХХ р.н.

2.Залучити до участі у справі Орган опіки та піклування районної адміністрації Запорізької міської Ради по Шевченківському району, 69068, м. Запоріжжя, вул. Моторобудівників 34 тел. 289-90-76 щодо розв’язання спору та позбавлення батьківських прав ХХХХХХХ Олександра Олександровича 07.03.ХХХХ р.н., стосовно неповнолітньої ХХХХХХХ Євгенії Олександрівни 15.10.ХХХХ р.н.

 

ДОДАЮ :

 1. Позовна заява про позбавлення батьківських прав – 3 прим.
 2. Копія паспорту та ІДН ХХХХХХХ Вікторія Григорівна – 3 прим.
 3. Копія паспорту ХХХХХХХ Євгенії Олександрівни – 3 прим.
 4. Копія свідоцтва про народження ХХХХХХХ Євгенії Олександрівни– 3 прим.
 5. Копію паспорта та ІДН ХХХХХХХ Олександра Олександровича 07.03.ХХХХ р.н. – 3 прим.
 6. Копія свідоцтва про шлюб між ХХХХХХХ Олександром Олександровичем та ХХХХХХХ Ольгою Олександрівною – 3 прим.
 7. Копія свідоцтва про розірвання шлюбу між ХХХХХХХ Ольгою Олександрівною та ХХХХХХХ Олександром Олександровичем № Х – 3 прим.
 8. Копія свідоцтва про реєстрацію шлюбу між ХХХХХХХ Вікторією Григорівною та ХХХХХХХ Олександром Олександровичем – 3 прим.
 9. Копія свідоцтва про розірвання шлюбу між ХХХХХХХ Вікторією Григорівною та ХХХХХХХ Олександром Олександровичем № Х – 3 прим.
 10. Копія свідоцтва про смерть ХХХХХХХ Ольги Олександрівни № Х– 3 прим.
 11. Копія характеристики учениці 9 –Б класу Запорізького навчально – виховного комплексу № Х – 3 прим.
 12. Копія довідки з ХХХХХХХ коледжу – 3 прим.
 13. Копія довідки про проживання неповнолітньої ХХХХХХХ Євгенії Олександрівни з померлою ХХХХХХХ Ольгою Олександрівною – 3 прим.
 14. Копія довідки про фактичне проживання громадян № Х – 3 прим.
 15. Копія довідки про акт обстеження умов проживання неповнолітньої ХХХХХХХ Євгенії Олександрівни № ХХХ – 3 прим.
 16. Копія довідки з місця роботи ХХХХХХХ Вікторії Григорівни про дохід №ХХ – 3 прим.
 17. Характеристика з місця роботи ХХХХХХХ Вікторії Григорівни - 3прим
 18. Заява від відповідача про погодження з позовом -1 прим.
 19. Квитанція про сплату судового збору. – 243,60 грн. – оригінал для суду.

 

ХХХХХХХ Вікторія Григорівна

ХХХХХХХ Євгенія Олександрівна

 

«___»___________ХХХХ                                            

 

www.advokat-rozluchennya.com.ua

позовна заява про позбавлення батьківських прав, позовна заява про позбавлення батьківських прав зразок, зразки позовних заяв про позбавлення батьківських прав, позовна заява про позбавлення батьківських прав батька, позовна заява про позбавлення батьківських прав 2017,2018,2019,2020. исковое заявление о лишении родительских прав, исковое заявление о лишении родительских прав образец, образцы исковых заявлений о лишении родительских прав, исковое заявление о лишении родительских прав отца, исковое заявление о лишении родительских прав 2017,2018,2019,2020. the claim of deprivation of parental rights, the claim of deprivation of parental rights specimen samples of claims for deprivation of parental rights, the claim of deprivation of parental rights of the father, the claim for deprivation of parental rights 2017,2018,2019,2020.

Складання процессуальниих документів

Ми допоможемо Вам швидко і в призначені строки підготувати усі документи.

Подача документів у суди

Ми допоможемо Вам заощадити час, провівши усю предсудову процеуру замість Вас.

Участь у судових засіданнях

Ми допоможемо Вам заощадити час, вирішити проблеми без зайвих переживань і витрат.

100% результату по вашій справі

Ми проведемо аналіз вашої ситуації і допоможемо знайти вихід із найскладнішої ситуації.

Досягнення

Посвідчення, дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, підвищення кваліфікації, нагороди, свідоцтво адвоката, атестат доцента, диплом к.ю.н.

Докладніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Людмила Савєнко

"Велике дякую Скрябіну Олексію Миколайовичу за допомогу у розлученні. Якби не він, я ще довго б мучалася б зі своїм колишнім чоловіком. Дуже дякую!!!!!!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru