Рейтинг@Mail.ru
Розлучення /розірвання шлюбу подружжя що немає спільних дітей через суд, через РАЦС

Розірвання шлюбного союзу - одна з найбільш негативних і виснажливих процедур в житті людини. Високий рівень різного роду емоцій, з якими найчастіше буває пов'язане це подія, не дозволяє його учасникам поставитися до всіх його юридичних тонкощів з належною увагою. Хоча предмет даної конкретної теми (розлучення через суд без дітей) дещо простіше, ніж догляд одного з подружжя з повноцінного сімейства, не кожен середньостатистичний громадянин зможе самостійно розібратися у всіх його юридичних тонкощах на практиці.

Зміст:

1 Розлучення в суді: суть процедури.
2 Поділ майна при розлученні: особливі моменти
3 Процедура судового процесу
4 Порядок розірвання шлюбних відносин
5 Послуги юриста при розлученні

Розлучення в суді: суть процедури

Detalʹno o razvode supruhov cherez sud bez sovmestnykh deteyПри розлученні відносини навіть найбільш миролюбного подружжя може зіпсувати майнове питання. Тому саме на цей нюанс слід звернути пильну увагу завчасно. Само собою зрозуміло, що тривале співжиття супроводжується накопиченнями (нерідко серйозними), які досить часто породжують суперечки при розподілі. Пов'язано це в першу чергу з тим, що без професійної допомоги адвоката - юриста складно однозначно визначити природу походження тієї чи іншої речі і пріоритетність права першого або другого з подружжя на неї.

При виникненні серйозних розбіжностей в процесі поділу майна рекомендується звертатися в суд. Серйозним обмеженням при цьому є вагітність дружини або період годування дитини. Так, законодавець забороняє реєстрацію заявок до тих пір, поки дружина, яка перебуває в положенні (або годує) не дасть письмової згоди на процедуру розірвання шлюбу.

У всіх інших випадках, коли одному з учасників правовідносин необхідно почати шлюборозлучний процес, слід скласти заяву. У його тексті потрібно детально описати природу спору (особливо це стосується майнових конфліктів), а також вказати причини, що спонукали сторони до шлюборозлучного процесу. При цьому слід оперувати максимально конкретними поняттями, уникаючи абстракцій. Чіткий та вичерпний опис матеріальних розбіжностей, що виникли між подружжям - дуже вагомий аргумент, що дозволяє судді прийняти рішення на користь позивача при вирішенні майнового спору.

Поділ майна при розлученні: особливі моменти

Резюмуючи позовну заяву, яка направляється судді, необхідно вказати конкретну вимогу. Представляючи речові докази справедливості своїх домагань на майно, автор позовної паперу повинен зазначити дату і час, в яке в його розпорядженні опинилося той чи інший доказ. Кращим рішенням буде пред'явити документальні свідчення, що стосуються природи доказу. До таких можна віднести квитанції, гарантійні талони, дарчі папери і т. п.

У тому випадку, якщо розглядається в суді шлюборозлучному справа стосується подружжя, що є компаньйонами в бізнесі, за своєю специфікою воно передбачає цілий ряд відповідних питань, які потребують вирішення. В першу чергу мова, як правило, йде про:

• можливості співпраці;
• наявність (відсутність) зобов'язань перед кредиторами;
• різного роду маніпуляціях майном фірми в інтересах одного з подружжя (у якого немає на це відповідних прав) та багато інших. ін.

Позовна заява для розірвання шлюбу через суд супроводжується великим переліком документальних свідчень, виписок, довідкових матеріалів, чеків і квитанцій, а також іншими доказами прав позивача на те чи інше майно. Залежно від обставин кожної конкретної справи позивачеві даються індивідуальні рекомендації щодо збору та належного оформлення пакету документів.

Процедура судового процесу

Судовий процес вимагає набагато більших витрат часу, ніж шлюборозлучні заходи в органах РАЦСу. При цьому варто пам'ятати, що деякі побічні обставини цілком можуть ще більше його збільшити. До таких можна віднести згадувані вище розгляду в рамках розділу майна або навіть навмисне затягування процедури.

Що ж стосується звичайного шлюборозлучного процесу в суді, його середня тривалість становить не більше 30 хв., а всі супутні папери складаються і завіряються підписами протягом того ж робочого дня.

В ході судового розгляду суддя неодмінно дає право слова обом сторонам. Акцент робиться на таких нюансах як:

• матеріальне забезпечення родини;
• фінансова взаємозалежність подружжя;
• особливості взаємин окремих членів сім'ї (в залежності від того чи є такі чи ні);
• причини кульмінаційних конфліктів (якщо мали місце).

В ході процесу суддею має бути дана відповідь на ряд ключових питань. Найбільш принциповими з них є:

• чи можливо примирення сторін і збереження шлюбу;
• чи можливо розірвання шлюбу з дотриманням обопільної вигоди;
• форма розділу рухомого і нерухомого майна.

Узагальнюючи, можна сказати, що на засіданні суду уточнюються всі обставини справи і з'ясовується ступінь серйозності намірів позивача, виявляють бажання розірвати відносини з відповідачем.

Порядок розірвання шлюбних відносин

Після того як позовну заяву приймає судова канцелярія заявнику повідомляється про дату першого засідання. Поза всякою залежністю від складності й насиченості майбутньої судової процедури вона не може бути призначена раніше ніж через 30 днів після реєстрації позовної документа. Про конкретний день, в який має відбутися процедура розірвання шлюбних відносин, позивачу і відповідачу повідомляють за допомогою повістки. На першому засіданні звичайно з'ясовується чи немає будь-яких протиріч у сторін щодо того, що їм доведеться  пройти через розлучення у судію. Якщо таких немає, то вся процедура розірвання шлюбу цим і обмежується.

У тому випадку якщо на перше ж засідання не з'явились обоє з подружжя, справа тут же припиняється. У справі з'являється трактування судді: «Сторони відмовилися від свого рішення про розірвання шлюбного союзу». Якщо ж на засідання не з'явилася одна зі сторін, суддя встановлює:

• чи належним чином була доведена до нього інформація про майбутній процес і датою його проведення;
• причину відсутності.

Послуги юриста при розлученні

Кожна зі сторін шлюборозлучного процесу має повне право представляти свої інтереси самостійно або ж оплатити послуги представника юридичної професії, обравши для цього фахівця, виходячи з власних уподобань і фінансових можливостей. Варто зазначити, що при розгляді складних справ залучення кваліфікованого юриста наполеглево рекомендується. Як правило, такі справи стосуються фінансових розбіжностей між подружжям.

Від рівня фахівця, що приймає на себе роль адвоката по розлученням, в першу чергу залежить напрямок, в якому відбувається розвиток судового процесу, оскільки суддю не так цікавлять самі факти і речові докази, скільки їх трактування з точки зору права. Таким чином, виходячи з того як саме будуть витлумачені і піднесені голові засідання ті чи інші юридичні факти, буде видозмінюватися ситуація на самому процесі - на користь тієї чи іншої сторони.

Перш ніж остаточно розлучити сторони, суд найчастіше пропонує їм примиритися. Для цього їм надається від 1 до 3 місяців. У тому випадку, якщо після закінчення цього терміну щодо сторін нічого не змінилося і конфлікт залишається невичерпним, суд приймається офіційним оформленням розірвання шлюбних відносин.

san8

 

З ПОВАГОЮ
АДВОКАТ
Скрябін Олексій Миколайович
кандидат юридичних наук, доцент
Контакти

viber

+38 066 777 37 33
+38 097 403 73 05
+38 093 899 91 94
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: advokat-skriabin

 

 

www.advokat-rozluchennya.com.ua

развод супругов через суд, развод через суд без согласия супруга, развод через суд без присутствия супругов, развод через суд без присутствия супруга, развод супругов через суд без детей, взыскание через суд с супруга без развода, развод через суд загс, развод процедура через суд, развод через мировой суд, развод через суд алименты, развод через суд срок, развод через суд ребенок, развод через суд порядок, развод без совместных детей, развод супруг, семья развод, общий раздел, развод раздел, развод раздел имущество, развод имущество, госпошлина развод розлучення подружжя через суд, розлучення через суд без згоди чоловіка, розлучення через суд без присутності подружжя, розлучення через суд без присутності чоловіка, розлучення подружжя через суд без дітей, стягнення через суд з чоловіка без розлучення, розлучення через суд загс, розлучення процедура через суд , розлучення через світовий суд, розлучення через суд аліменти, розлучення через суд термін, розлучення через суд дитина, розлучення через суд порядок, розлучення без спільних дітей, розлучення чоловік, сім'я розлучення, загальний розділ, розлучення розділ, розлучення розділ майно, розлучення майно, держмито розлучення Divorce through the court without the consent of the spouse, divorce through the court without the presence of the spouses, divorce through the court without the presence of the spouse, divorce the couple through the court without children, recovery through the court with the spouse without divorce, divorce through the court of the registry office, divorce procedure through the court , Divorce through a court of law, divorce through court alimony, divorce through court, divorce through a court of a child, divorce through a court order, divorce without joint children, divorce spouse, family divorce, general section, divorce section, divorce section property, divorce estate, State duty divorce

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

Відгук кліента з Канади про адвоката Скрябіна О.М.

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru